Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
resetm
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 11 ay önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
SUBARU XV KULLANANLAR KULÜBÜ!!! Bu başlık altında tüm Subaru XV sahipleri bilgi alışverişinde bulunabilirler. Ayrıca XV hakkında bilgi almak iste... Mesaja git »
UYKU APNESI CPAP CIHAZI VE MASKE SEÇİMİ HAKKINDA başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben burun içi maskeyi Respirox'un üreticisinden aldım. 39,20 Usd. https://goo.gl/E9oOrr... Mesaja git »
50-55 Bin TL Civarina Az Yakan Dizel Otomatik ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Forumda konusu var bir araştır. Türkiye de araç tercihleri aracın ikinci eli fiyatı üzerinden yapılıyor. Daha araç alırken satmayı düşünüyoruz. O yüzd... Mesaja git »
50-55 Bin TL Civarina Az Yakan Dizel Otomatik ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Şarj etmenize gerek yok o işi kendi hallediyor. Fabrika verisi yakıt tüketimi: Şehir içi:3,3 lt/100km Şehir dışı:3,6 lt/100km Birleşik yakı... Mesaja git »
Şehir içi yoğun trafik, 100 km yol. Siz bir de Toyota yaris Hybrid bakın derim. Az yakar,sessiz, otomatiği sorunsuz. Benzinli olmasına rağmen şehir iç... Mesaja git »
UYKU APNESI CPAP CIHAZI VE MASKE SEÇİMİ HAKKINDA başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben bir aydır Respirox G2 düz Cpap kullanıyorum. Basıncım 10. Ahi değerim 40. Almadan önce çok düşündüm muhtemelen ömrümün sonuna kadar cihazla uyuyac... Mesaja git »
Çorbada tuzumuz olsun.... Mesaja git »
Ben Aliexpress den şu burun yastıklı maskeyi aldım. iki gecedir kullanıyorum ve memnunum.... Mesaja git »
Uzun Yol Arabası Denince Aklınıza Hangi Araç Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
JAGUAR XF 2.0 Diesel uzun yolda çok rahat. Geçen sene bir seferde 4 radar cezası geldi. Artık tercihim uzun yolda rahatsız araba... Mesaja git »
Bu konuda Seboreik Dermatit den kurtuluyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Doğrusu bu. Sd ile 35 seneyi devirdim. Neyin işe yarayacağı hiç belli olmaz. Bazen övülen ve çok pahalı olan ürünler size etki etmez. Çok ucuz ... Mesaja git »
Arkadaşları

MarjinaL_Kirpi

thetrooper00

8
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.062