Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Daftendirekt
Gerçek AdBican Özaktürk
Doğum Tarihi20 Eylül ****
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
UDEMY'DE 250 Kurs Kısa Süreliğine BEDAVA !!! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Edit: Aynı üstteki arkadaş gibi oldu, bir sürü şey yazdım emojileri atmış bir tek. Paylaşan arkadaşa çok teşekkürler.... Mesaja git »
MERİDA YOL BİSİKLETLERİ NASIL ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dolar kurundan dolayı gelen zamlardan sonra cidden 1000-1500 civarına yol bisikleti bulmak zor. İkinci ele de yönelebilirsiniz komponentlerin biraz da... Mesaja git »
Çekiliş ile 6 Aylık 3 tane SPOTIFY Premium Veriyorum! [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Theologist başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Forumda bir aktifliğim yoktur ama senin konularını özellikle de bir bisikletsever olarak takip ederdim. Geri dönmene sevindim, hoş geldin.... Mesaja git »
Merhabalar herkese,uzun zamandır aklımda böyle bir konu açmak vardı ve forumun çeşitli bölümlerinde açılmış üst konu yapılmış veya yapılmamış,kıymeti ... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kolay gelsin Eser Bey, Sahibinden'den Ahmet Bican Özaktürk olarak ödemeyi yaptım, parfümler ise bu şekilde: 1. Acqua Di Parma - Fico di Amalfi (... Mesaja git »
Anında Büyük Hediyeli Yarışma (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Merhabalar, benim test sonuçum da bu şekilde çıktı. http://testyourvocab.com/result?user=8135171... Mesaja git »
Koltuk altı aşırı terleyen varsa gelsin. başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Ben de kullandım, çok memnun kaldım. Bitince Deotak'ı denemek istedim. Driclor'un İçerisinde kansere yol açabilecek içerik olduğu söyleniyor ama klişe... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Benim parfümler de bugün geldi, çok teşekkürler Eser Bey.... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Merhabalar Eser Bey, Kampanya kapsamında aldığım parfümler şu şekilde; 1. Killian - Love Dont Be Shy 2. Bvlgari - Man in Black 3. Creed - Av... Mesaja git »
Arkadaşları

Theologist

burakarahann
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.110