Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xbreakx
Gerçek AdMustafa
Doğum Tarihi9 Aralık ****
MeslekAgricultural Engineer
İlgi AlanlarıWork and Travel, Iphone
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2005
2. el mesaj sayısı: 108
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Suudi Arabistan'dan iPhone X Nasıl Alınır? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Şans bu hocam eğer X-Ray cihazına girmezsen 1 valiz sokarsın. Tam olarak yasal sınır kaç bilmiyorum.... Mesaja git »
Suudi Arabistan'dan iPhone X Nasıl Alınır? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Extra Store, Jarir Bookstore, Red Sea Store. Bunların dışında esnaf diye tabir edilen telefon satıcılarından alınabilir.... Mesaja git »
Nohon i6 2200 mAH batarya kullanan var mı? Performansı nasıldır?... Mesaja git »
Ahize Sesi Çok Az Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
i4' te bende dil değiştirerek yükseltmiştim. i6 cihaz var, a kalite iç kulaklık takıp denedim fakat nafile. Karşı taraftan ses hala az geliyor. Perden... Mesaja git »
iPhone 6S Yere Düşmesi Ekran Sapıtması (SS) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam arka panel ve ön panel diyen arkadaşlar var. Bunların parçaları ayrı ayrı mıdır yoksa tümleşik dokunmatik dahil hepsinin mi değişmesi gerekecek?... Mesaja git »
iPhone 6S Yere Düşmesi Ekran Sapıtması (SS) konusunu başlattı (5 gün önce)
Arkadaşlar dün telefonumu yere düşürdüm. Herşey sağlam görünüyor fakat ekran bir değişik. Telefonla arama yaptığımızda çalıyor fakat ekran resimlerdek... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Sonunda iptal ettim.... Mesaja git »
Kablosuz geri görüş kamerası tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam ne yaptın? Buldın mu iPhone ya da iPad uyumlu geri görüş kamerası?... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Annemlere almak üzere fazla profesyonel kullanılmayacak uydu alıcı + tv box özelliği olan ve Full HD TV'de kullanılmak üzere hangi cihazı tavsiye eder... Mesaja git »
2017-2018 Paket Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hocam benim sıkıntım hız dalgalanması 300 kb - 2 mb arası indirme hızı var. Stabil 16 mbit hız olsa tamam ama 3-20 mbit arası 5 dakika 5 sonraki 5 dak... Mesaja git »
Arkadaşları

BuMé®@NG

ademnabi

tempacc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 1 [Referans] 1 Yıllık Digiturk Play Üyeliği | 1800K | 160 TL
Alıcı: monotros
Tarih: 27 Ekim 2015; 11:33:20
Yorum
Güvenilir ve karakterli bir arkadaşımız.
Genel Puan

Ürün: [Referans] 1 Yıllık Digiturk Play Üyeliği | 1800K | 160 TL
Alıcı: ademnabi
Tarih: 25 Ekim 2015; 10:29:54
Yorum
Ben iki yıldır kullanıyorum ve memnunum. Teşekkür ederim. Bu tür bir paylaşımı tavsiye de ediyorum.
Genel Puan

Ürün: [Referans] Digiturkplay Üyeliği | Beşiktaş | 76 TL
Alıcı: ademnabi
Tarih: 20 Kasım 2014; 8:35:05
Yorum
Öncelikle teşekkür ederim. Hiçbir sıkıntı olmadan rahatlıkla maçları izleyebiliyorum. HDMI ile bağlayarak büyük ekran TV'de de çok zevkli. Görüntüde de öyle donma felan olmuyor.
İmza
# Work & Travel hakkında herşey; vize, uçak, şehir, iş: turkishwat.com
# Israel, Agriculture Internship
# USA, Work & Travel (x3)
# Europe & Maldives Vacation
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094