Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xbreakx
Gerçek AdMustafa
Doğum Tarihi9 Aralık ****
MeslekAgricultural Engineer
İlgi AlanlarıWork and Travel, Iphone
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2005
2. el mesaj sayısı: 115
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 31 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CVT vs Tork Konventör başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
AISIN EAT6 mi Jatco CVT mi?... Mesaja git »
iPad 2.4 (2012) downgrade yapılabiliyormu? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
https://forum.donanimhaber.com/ipad-mini-1-ve-ipad-3-ios-9-3-5-shsh-kaydi-olmadan-ios-8-4-1-downgrade-denendi-basarili--128312229-5#131577103... Mesaja git »
Stefan de Vrij Emre Can Max Meyer Jack Wilshere Marouane Fellaini Sözleşmesi bitiyor sene sonu.... Mesaja git »
TÜM İPHONE MODELLERİ SIFIR CİHAZLAR ALINIR NAKİTE ÇEVRİLİR!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
iPhone 6 16GB (MG472AE/A, A1586) telefonum satılıktır. ürün 2014 Şubat ayında yurtdışından alındı pasaportuma kayıt ettirdim, ilk sahibiyim. Alım-Satı... Mesaja git »
IPHONE TÜM MODEL EKRAN DEGISIMLERI - ÜCRETSİZ KARGO- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
PM Dönüş yapıldı.... Mesaja git »
IPHONE TÜM MODEL EKRAN DEGISIMLERI - ÜCRETSİZ KARGO- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Note Edge 915F sadece ön ekran kırık dokunmatik sağlam. Değiştirir misiniz?... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba, iPhone 6 16GB (MG472AE/A, A1586) telefonum satılıktır. Ürün 2014 Şubat ayında yurtdışından alındı pasaportuma kayıt ettirdim, ilk ... Mesaja git »
DH ÜYELERİNE ÖZEL İLAÇLAMA HİZMETİ 60TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dikkat ettiyseniz ticari isim sordum. Kullandığınız ilaçların markasını yazmıştınız. Benim dikkat ettiğim konu etken maddenin toksisite seviyesi. Bu... Mesaja git »
DH ÜYELERİNE ÖZEL İLAÇLAMA HİZMETİ 60TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kullandığınız ilaçların ticari isimlerini verebilir misiniz? Kullanılan insektisitlerde hangi etken madde olduğuna bakacağım. Apartmanda 10 daire var... Mesaja git »
Arkadaşları

BuMé®@NG

ademnabi

tempacc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 1 [Referans] 1 Yıllık Digiturk Play Üyeliği | 1800K | 160 TL
Alıcı: monotros
Tarih: 27 Ekim 2015; 11:33:20
Yorum
Güvenilir ve karakterli bir arkadaşımız.
Genel Puan

Ürün: [Referans] 1 Yıllık Digiturk Play Üyeliği | 1800K | 160 TL
Alıcı: ademnabi
Tarih: 25 Ekim 2015; 10:29:54
Yorum
Ben iki yıldır kullanıyorum ve memnunum. Teşekkür ederim. Bu tür bir paylaşımı tavsiye de ediyorum.
Genel Puan

Ürün: [Referans] Digiturkplay Üyeliği | Beşiktaş | 76 TL
Alıcı: ademnabi
Tarih: 20 Kasım 2014; 8:35:05
Yorum
Öncelikle teşekkür ederim. Hiçbir sıkıntı olmadan rahatlıkla maçları izleyebiliyorum. HDMI ile bağlayarak büyük ekran TV'de de çok zevkli. Görüntüde de öyle donma felan olmuyor.
İmza
# Work & Travel hakkında herşey; vize, uçak, şehir, iş: turkishwat.com
# Israel, Agriculture Internship
# USA, Work & Travel (x3)
# Europe & Maldives Vacation
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086