Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Homo juridicus
Gerçek Ad 
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıHukuk, Felsefe, Havacılık, Donanım
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2005
2. el mesaj sayısı: 33
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İlk Araç Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Fiat marka olarak güvenli gelmiyor. Çok yerde okudum karşı araçta tampon hasarı varken Albea'nın, Linea'nın içine göçtüğünü.... Mesaja git »
İlk Araç Tavsiyesi konusunu başlattı (2 yıl önce)
Arkadaşlar Merhaba, Ağırlıklı olarak İstanbul içerisinde kullanacağım araç ilk aracım olacak. En fazla Edirne, Sapanca gibi yollara giderim. ... Mesaja git »
20 yaşında üniversiteye başlamak. başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
"Yaşım ilerliyor hayata atılmam lazım" diye düşünüyorsan baştan yanılıyorsun. Zamansal olarak henüz 20 yaşında böyle bir zorunluluğun yok. Maddiyat ya... Mesaja git »
ankara hukuk tutarken istanbul hukuk aptallık mı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Sorunun cevabı bir yana bu soruya en az bir yıl hukuk eğitimi almadan cevap vermeye kalkışmak aptallıktır. 2 yıl önce Ankara'ya rahatlıkla girebi... Mesaja git »
Üniversitede kayıt ücreti var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
29.08.2013 RG. 2012-2013 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDA CARİ HİZMET MALİYETLERİNE ÖĞRENCİ KATKISI OLARAK ALINACAK KATKI PAYLARI VE ... Mesaja git »
10. sınıfa geçtim önerileriniz. başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Hedefin istediği kadar sağlam olsun fark etmez. ÖSYS çalışmalarına başlamak için çok erken, derslerin ucunu kaçırma, ortalamanı da normal tut yeter. S... Mesaja git »
KYK ya Sadece Burs İçin Başvurma ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Başvurun burs olarak değerlendirmeye alınır, burs çıkmazsa kredi çıkabilir. Kredi çıktığı takdirde de noterden onaylatmazsan krediyi red ettiğin anlam... Mesaja git »
Bunlar bölümü süresi içerisinde bitiremezseniz mesela hukuk fakültesinde 9. dönem ya da 5. yıldan, tıp fakültesinde 13. dönem ya da 7. yıldan itibaren... Mesaja git »
KYK Yurtları ve Üniversitenin Yurtları Bağımsız Mı? () başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Bu konuda bir bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem. Sadece etrafta gördüğüm binalardan yola çıkarak üç tip yurt olduğunu ve üçünün de hem kampüs i... Mesaja git »
KYK Yurtları ve Üniversitenin Yurtları Bağımsız Mı? () başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Bir yurt; Üniversitenin kendi yurdu olabilir. Özel yurt olabilir. KYK Yurdu olabilir. Bu üç yurdun üçü de herhangi bir yerde yer alabilir (... Mesaja git »
Arkadaşları

Evren
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
•Asus Maximus V Gene z77 Motherboard•Intel Core i7 2600k CPU•Kingston HyperX 16 GB (2x(2x4GB)) 1600 MHz DDR3 Kit CL9 RAM •Asus GeForce GTX560Ti GPU •WD 3.5' Caviar Black 1TB HDD •2x120 GB Kingston HyperX 3K SSD
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Masaustu
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Uydunet
Steam
aykancv

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094