Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Selçuk ALAGÖZ
Gerçek Adselcuk alagoz
Doğum Tarihi17 Aralık 1986
MeslekBilgisayar Uzmanı.
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları41
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yaşadığınız en büyük kaza başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Ehliyeti 2005 te aldım. 2 kazam oldu. ikisinde de benim kullandığım aracın sağ ön çamurluğuna, bir başka gerizekalı önüme kırmak suretiyle sol arka ka... Mesaja git »
Tesla Model 3 Alman mühendisleri şaşırttı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Haber bana da pek inandırıcı gelmedi. Ama bakıyorum Das Auto cular saldırmaya gelmiş Bir kere Tesla nın reklama ihtiyacı yok. Bugün model 3 almak is... Mesaja git »
Tarım ve Hayvancılık üzerine gelin muhabbet edelim. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İşin sağlık yönüne ben değinmemiştim ama siz değinmişsiniz. Kesinlikle haklısınız. Son yıllarda artan kanser vakaları buna çok iyi bir örnek. Sağlıksı... Mesaja git »
Tarım ve Hayvancılık üzerine gelin muhabbet edelim. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Maalesef size katılmıyorum. Gayette devletçi politikalar ile kalkınma sağlanır. Hatta devletçi olmayan politikalar ile kalkınmak daha zordur. Özel sek... Mesaja git »
Tarım ve Hayvancılık üzerine gelin muhabbet edelim. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Yazılanların büyük kısmını hollanda zaten uyguluyor.oyuzden küçücük ülke senin 10katın tarım eldesi alıyor Ama burası turkiye ve özalla gelen serbe... Mesaja git »
Yıllar önce TRT de Atilla ilhanın bir belgeseline denk gelmiştim. Ülkemizde Atatürk öldükten sonra tarım ve hayvancılığın seviyesini analiz etmişti. S... Mesaja git »
Turizm kesinlikle arka plana atılmayacak bir sektör. Tarım ile onu kıyas yapmak anlamsız olur. Ülkemizin ikisine de ihtiyacı var. Zaten turistik değer... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, her zaman mevcut durumunu eleştiriyoruz ama nasıl daha iyi olur konusunda pek konuşmuyoruz. Bende Tarım ve Hayvancılık konusunda d... Mesaja git »
MTV de motor gücüne göre de ilave vergi geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Gerçek bir DH li yorumu işte böyle olur.... Mesaja git »
MAKSİMUM 1000 CC KLUBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Tüketim gerçekten çok iyi. Ayrıca bu motor lpg ye çok uyumlu. LPG geçip ekonominin dibi de sıyrılabilinir :)... Mesaja git »
Arkadaşları

cagri105

maskmack

altrea

boraycan

cmake

tevfikteo

Angelica

mtelektro

grup vitamin

insideman

skull23

Victoяiatus

16_MJT_05

player_x

Dewilmacry.

platonn

bug2k

NosWagen

Berkayboys

dreamer_fnx

35bk35

sosyolok

Dustywaffe

25murat05

UlaaŞ

Legolas Greenleaf

deadline459

naturelfake

muratince61

jackpro

blueyildirim

UpieRzci0

gkhnozdmr

ozgurpolice

OsmAnikk

alisha pug

onuryildiz7

cihat05

MertkorkmazCakar

şeyma.akblut

Karamanlik
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Dizüstü Bilgisayarım
Otomobil
Arabam
Mobil cihaz
Cep Telefonu

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.281