Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Selçuk ALAGÖZ
Gerçek Adselcuk alagoz
Doğum Tarihi17 Aralık 1986
MeslekBilgisayar Uzmanı.
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları41
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2K Monitör ü sistemim destekler mi acaba? yardım başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Monitörü bir kez alırsın uzun yıllar kullanırsın. Bende geçtiğimiz hafta 2k 24inc ips monitöre geçiş yaptım. Kesinlikle görüntü açısından dağlar kadar... Mesaja git »
Amazon'u dolandıran çifte 6 yıl hapis cezası verildi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Darısı bizim dolandırıcıların başına.... Mesaja git »
4 gün + 6 farklı şehir + 10 larca şerefsiz halsiyetsiz namussuz başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Yani hocam galericiden temiz araba bulup alsaydınız şaşırırdım. Galerici bunlar, çok istisna hariç düzgün araba bulamazsın ki bunlarda.... Mesaja git »
XCode PlayGround Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
MacOs a 10.13.5 güncellemesi geldi. Güncellemeyi kurduktan sonra problem ortadan kalktı. Yıllar sonra biri buraya bakarsa bilgisi olsun.... Mesaja git »
XCode PlayGround Sorunu konusunu başlattı (18 gün önce)
Arkadaşlar Xcode Playground aşırı derecede yavaş çalışıyor. Yani en basitinden düz bir fonksiyon oluşturmam. Ya da daha da basiti ekrana "Hello World"... Mesaja git »
Xiaomi yapay zeka odaklı MIUI 10 arayüzünü resmen duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Mi5 kullanıcısı olarak beni sevindirdi bu haber. Miu9 ile de gerçekten telefon çok hızlanmıştı.... Mesaja git »
Dell P2418D 23.8" 8ms (Display+HDMI) QHD IPS Monitör başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bu monitörü bende merak ediyorum. Kullanan arkadaşlar var ise vereceği bilgiler çok faydalı olur.... Mesaja git »
Endüstri 4.0 Demek Bizim İçin İşşizlik Demek başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bu düşüncenin ataları, zamanında matbaanın Osmanlıya gelmesine de karşı çıkmıştı elle kitap yazanlar işsiz kalacak diye. Sonra ne olduğunu hepimiz bil... Mesaja git »
Yalnız bu teknoloji ile çok iyi silah yapılır. Düşünsene düşmanı anında su buharına çeviriyorsun.... Mesaja git »
Windows 10 LTSB ÜCRETSİZ 9 Aylık Yasal Lisans (Maksimum performans, stabilite ve temizlik) İndirme linki: (ISO - LTSB seçilecek) Windows 10 LTSB Sürü... Mesaja git »
Arkadaşları

cagri105

maskmack

altrea

boraycan

cmake

tevfikteo

Angelica

mtelektro

grup vitamin

insideman

skull23

Victoяiatus

16_MJT_05

player_x

Dewilmacry.

platonn

bug2k

NosWagen

Berkayboys

dreamer_fnx

35bk35

sosyolok

Dustywaffe

25murat05

UlaaŞ

Legolas Greenleaf

deadline459

naturelfake

muratince61

jackpro

blueyildirim

UpieRzci0

gkhnozdmr

ozgurpolice

OsmAnikk

alisha pug

onuryildiz7

cihat05

MertkorkmazCakar

şeyma.akblut

Karamanlik
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Dizüstü Bilgisayarım
Otomobil
Arabam
Mobil cihaz
Cep Telefonu

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.246