Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RW
Gerçek AdAkif -
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Call of Duty: WW II (Kutulu) [PS4] - SATILDI konusunu başlattı (bir yıl önce)
Kısa zaman önce almış olduğum oyunu bitirdiğim için satıyorum, Üzerinde çizik vs. bulunmamaktadır. Orjinal kutusunda teslim edilecektir. Ankara içi e... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Pri-Sec: ÇİFT HAK Alındığı Ülke: TR (Türkçe Dublajlı) Fiyat: 50 İletişim: PM Ödeme: Enpara, Garanti Oyun için açı... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merkez Bankası o gün kurları açıklamadıysa bir gün önceki kur efektif değerinden çekiyor. Her gün saat 15:30'da açıklıyor MB... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
SATILIK / TAKASLIK ---- SATILDI------ Oyun adı: Pes 17 Pri-Sec: Çift Hak Alındığı ülke: TR Fiyat: 25 TL İletişim: ÖM Ödeme: Enpara... Mesaja git »
Oyun adı: METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES + Murdered: Soul Suspect Pri-Sec: İkisi de Alındığı ülke: Türkiye Fiyat: 25 ? İletişim: Pm Ödeme: Enpara ... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ödeme kısmına gelince 70 euro gümrük gösteriyor, 2 katından fazla... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar bir durumu sormak istiyorum; PS4 Slim Alman vergisi dahil 214 Euro, vergisiz çıplak fiyat 180 euro. Normalde 180*0,18=32,4 euro vergi çıkar... Mesaja git »
"Sayın Bakanım, Müsteşarım ve onun sadık ekibi, Ben 24 yaşında bir mühendisim. Bu yaşıma kadar vaktimin çoğunu ders çalışarak geçirdim, sınavlarda ... Mesaja git »
Kardeşim bu yorumu kaldır bence, eşeğin aklına karpuz kabuğu misali. Bari oran değişmesin... Mesaja git »
Ünide Irregular olmalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Kardeşim ben irregular oldum memnunum, elinde uzatma opsiyonun olur veya erken bitirip tatil yaparsın, işe girersin vs vs. Geçebiliyorsan tavsiye eder... Mesaja git »
Arkadaşları

iOS Developer

Dr.Ryzz

Bayraktar.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
1.531