Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sabri_59
Gerçek Adsabri bodur
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG J2 FULL KUTU konusunu başlattı (5 ay önce)
[size=2][/size]... Mesaja git »
UCUZ LAPTOP (DOWNLOAD PC ) konusunu başlattı (5 ay önce)
ÇALIŞIR DURUMDADIR DOWNLOAD PC OLARAK KULLANILABİLİR.[size=2][/size]... Mesaja git »
logitech kablosuz klavye mause konusunu başlattı (5 ay önce)
logitech kablosuz klavye mause çok az kullanıldı, mause altkapağı kayboldu ancak kullanımına engel teşkil etmiyor.sorunsuz çiziksiz üründür.[size=2][/... Mesaja git »
İPHONE 5 (sıfırlandı) konusunu başlattı (5 ay önce)
merhaba; iphone 5 yurtiçi cihazıdır. kasa sıfırlanmış nokta hatası yoktur. tekirdağ ve çevresine elden teslim edilir.[size=2][/size]... Mesaja git »
merhaba arkadaşlar ben de ciddi ciddi alacağım artık bu replikalardan iphone 5 düşünüyorum sattışını yapan varsan pm atsın saygılar... Mesaja git »
2 YIL ÜSTÜSTE KALANLARIN TECİL DURUMLARI? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
ek olarak bilgi http://www.asal.msb.gov.tr/er_islemleri/ogrencierteleme_12.htm... Mesaja git »
2 YIL ÜSTÜSTE KALANLARIN TECİL DURUMLARI? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
konuyla ilgili radikalde şu yazıyı okudum bende şuan aynı sınıfta 2 yıl kaldım ve tecil hakkım yok yaşım 25 yazıya gore 29 yasına kadar 2 yıl ust us... Mesaja git »
U.S.Robotics 9108 Bağlantı kesilmesi başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
merhaba bende 2 gun once usr9108 modelını aldım aynı sorun bende de var .ara ara bazende sık sık adsl sınyalını kesıp duruyor modem power ısıgı hıc ke... Mesaja git »
: crea v100 netbook yardım pls başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
ya bununla ılgılenen bırı yokmu ya satışını yapan bır yer arıyorum bılen varmı arkadaslar huuu... Mesaja git »
crea v100 netbook yardım pls konusunu başlattı (8 yıl önce)
arkadaşlar notebook umu sattım netbook alacağım düne kadar eee pc alcaktım ama bu crea v100 ü görünce vazgeçesim geldi.sizcede bunu almak daha mantıkl... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
uzayteknolojim@gmail.com
GSM:+90 545 200 7230

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.164