Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erdi34i
Gerçek AdMuhammet Zurnacı
Doğum Tarihi15 Eylül 1981
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 87
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
parke döşerken yapılan hile ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kredi ödemem var biran önce eve kiraya vermem lazım ki kredi mi odeyim Çıkma da razıyım... Mesaja git »
parke döşerken yapılan hile ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Evimi 2 ci kez su Bastı Şu anda yapma gücüm Parke. Metre kareyle alınır yanlız Kiracı vardı 2 kez bastı Bazında bastığında kurudu gitti Robatla ... Mesaja git »
Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Ben biraara bir ara sim kartimi degistirdiydim İnternet şubesine giremiyordum Şubeye gittim Islak insanız tutmuyor die Sim blokeyi kaldırmadı bende ka... Mesaja git »
İBB Ekmek poşetlerinden 25 kr Almaya başlamış başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ekmek 1 lira yani... Mesaja git »
İBB Ekmek poşetlerinden 25 kr Almaya başlamış konusunu başlattı (bir ay önce)
Adamlar 75 kuruşluk ekmekten 25 krş alıyor... Mesaja git »
Familia Tuvalet Kağıdı 32Li 3 Adet - 38 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tabiki hayır Familya almak için gittim 30 tl Sol oyu gördüm solo 28 lira aldım Şu anda in sert değişti yok yani... Mesaja git »
Familia Tuvalet Kağıdı 32Li 3 Adet - 38 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Esenler çevresinde yaşayanlar Familya 30 tl Solo 28 tl Grup gökkuşağı... Mesaja git »
Normalde %18 Birikim +2 Kredi kartı %1... Mesaja git »
Enpada Günlük %21 alıyorum Ayın enpalısı Kredi kartı kullanma kampanyası... Mesaja git »
Tablet pc wireless sorunu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Herkeze selamlar. Bir haftadır sorunuma çözümbulamıyorum gecemi gündüzüme kattım ama nafile sorunu çözemedim bende 1 tane lg gm735 windows mobile ... Mesaja git »
Arkadaşları

ugur2005

Berkayboys

jayistic

hsynner
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109