Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fbastan
Gerçek AdFatih Baştan
Doğum Tarihi19 Ağustos ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 56
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
OYUN ADI : INJUSTICE 2 PRİ - SEC : SEC PSN : USA FİYAT : 2,5 TL(GÜN) OYUN ADI : SNIPER ELITE 4 PRİ - SEC : PRİ - SEC PSN : TR FİYAT ... Mesaja git »
KİRALIK PS4 OYUNLARI - HERGÜN GÜNCEL- konusunu başlattı (dün)
OYUN ADI : INJUSTICE 2 PRİ - SEC : SEC PSN : USA FİYAT : 2,5 TL(GÜN) OYUN ADI : SNIPER ELITE 4 PRİ - SEC : PRİ - SEC PSN : TR FİYAT : 3 ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
OYUN ADI : INJUSTICE PRİ - SEC : SEC PSN : USA FİYAT : 2,5 TL (GÜN) OYUN ADI : SNIPER ELITE 4 PRİ - SEC : PRİ - SEC PSN : TR ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
pancewisnu@yahoo.com hesap sahibi burada mı bana ulaşabilirse sevinirim.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
KİRALIK OYUNLAR OYUN ADI : SNIPER ELITE 4 PRİ - SEC : PRİ - SEC PSN : TR FİYAT : 3 TL - 2 TL(GÜN) OYUN ADI : HORIZON ZERO DOWN ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
OYUN ADI : SNIPER ELITE 4 PRİ - SEC : PRİ - SEC PSN : TR FİYAT : 3 TL - 2 TL(GÜN) OYUN ADI : HORIZON ZERO DOWN PRİ - SEC : SEC ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
OYUN ADI : SNIPER ELITE 4 PRİ - SEC : PRİ - SEC PSN : TR FİYAT : 3 TL - 2 TL(GÜN) OYUN ADI : HORIZON ZERO DOWN PRİ - SEC : SEC ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
OYUN ADI : INJUSTICE 2 PRİ - SEC : PRI PSN : USA FİYAT : 3 TL OYUN ADI : HORIZON ZERO DOWN PRİ - SEC : SEC PSN : TR FİYAT :... Mesaja git »
DS4 Yöntemi ve Çalıştığı Oyunların Listesi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Injustice 2 DS4 yöntemi ile çalışıyor bilgilerinize..... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Alınık Rayman Legends ve Lego Hobbit... Mesaja git »
Arkadaşları

ScRyedd

darkyamaha

aeeb

St.claus
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Deadpool PS4 - PRİ
Alıcı: Yigit315
Tarih: 17 Şubat 2016; 9:14:32
Yorum
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır
Alıcı: djtheclam
Tarih: 1 Şubat 2016; 15:50:31
Yorum
ikinci sinemia üyelğimi aldım güvenilir birisi sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: referans ilanı
Alıcı: djtheclam
Tarih: 19 Ocak 2016; 15:32:59
Yorum
sinemia üyeliği aldım hızlı ve kolay bi alışveriş oldu
Genel Puan

Ürün: Referans İlanıdır
Alıcı: ceylinnaz
Tarih: 18 Ocak 2016; 15:02:40
Yorum
Arkadaştan bir adet sinemia 1 aylık paket şifresi aldım.Sorunsuz bir şekilde kullandım.İlgili ve nazik bir arkadaşımız teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: Beyond Two Souls PS4 - SEC
Alıcı: SMOKE
Tarih: 30 Aralık 2015; 12:34:20
Yorum
Genel Puan

Ürün: Lord of the fallen - sec
Alıcı: drax*
Tarih: 23 Aralık 2015; 13:46:31
Yorum
Gayet ilgili bir arkadaştı. Çok teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Lords of The Fallen
Alıcı: JazHoyt
Tarih: 10 Aralık 2015; 15:00:28
Yorum
İmza
[URL=https://imageshack.com/i/poR54Mqaj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/100x75q90/924/R54Mqa.jpg[/IMG][/URL]
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.095