Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
king58
Gerçek Adsinan han
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben mavi henuz cikmadigi icin orkide grisi aldim... [simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/407233/fb88497f-ae5b-467b-8184-6e43e798b147.jpg[/si... Mesaja git »
Telefon Danimarka dan alindi.Turkiye degil... Mesaja git »
Yazdığınız programla baktım...resmi ekliyorum ... Mesaja git »
Telefonun ilk kurulumu sirasinda telefona güncelleme uyarisi geldi bende guncelledim .demekki bu nedenleymis.... Mesaja git »
Parmak izi okyucu oldukca hizli, yuz tanima ve iris tarayicida beklentimin uzerinde hizligozlukle dahi iris tarayici calisiyor.... Mesaja git »
Haklisisiniz ben yapmis anlamisim....telefonu normal kullanimda herhangi bir kirmizilik fark etmedim ama mavi isik filtrerisini aktiv edince ekranda k... Mesaja git »
Dediginiz sekilde telefonu kullandim, en kucuk bir gecikme veyada kasma hissetmedim... Mesaja git »
Telefonu bir kac saattir kullaniyorumsimdiye kadar gorup kullandigim en guzel telefon, her seyiyle birinci sinif. Kulakligi kesinlikle ust sinif en az... Mesaja git »
Tabletten resim ekleyemiyorum, gorselleri bilgisayarimdan paylasirim... Mesaja git »
Telefonumu su an aldim s8 plus orchid gri. .telefonu cok daha buyuk bekliyordum, elime tam oturdu.renk olarakta iyiki bu rengi secmisim oldukca guzel ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Besiktasli olunmaz, besiktasli dogulur
Hakkında

Besiktasli olunmaz Besiktasli dogulur, Besiktasli olmayanlar COK SEY KAYBETMIS OLUR.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.110