Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
koppa
Gerçek Ad 
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Diş fırçası 4 al 3 öde-happy başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bimde satılan shine marka idi sanırım aldım artık ömür boyu diş fırça seçmekten kurtuldum. Ucları yuvarlatılmış orta sert, 2 ad 2.5tl gibi bir ş... Mesaja git »
2si1 "Görüntülü-Sesli" Teknoloji ve Oyun Programı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Konulu konuşmalı...... Mesaja git »
İzmir Ege Park Mavisehir AVM'de! MediaMarkt açılışı. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Sony'nin powerbank'ı varmıydı?... Mesaja git »
DEBRİYAJ PEDALI TAKILI KALMASI - PARÇA SİPARİŞ EDİLDİ.. başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Internetten baktim da alt ve ust merkez seklinde iki parca var sanirim. Ustaya sormadim ama bir tanesi degisecek. 145tl parcaya dediler, usta da isci... Mesaja git »
DEBRİYAJ PEDALI TAKILI KALMASI - PARÇA SİPARİŞ EDİLDİ.. başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bugün benimde başima geldi. Caddy 1.9tdi 2005. Pedal dipte takili kaldi ve vitesi degistirmek mumkun olmadi. Ustaya goturdum, ve pedalin arkas... Mesaja git »
Scholl ayakkabı koku önleyici sprey 5.90 tl (Çok sıcak) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Yemeğe biber veya tuz serper gibi. Kutuya iki parmak daldırıp parmaklarla alabileceğiniz kadar.... Mesaja git »
Scholl ayakkabı koku önleyici sprey 5.90 tl (Çok sıcak) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ben eczaneden alıyorum, harici satışı varmı bilmiyorum, zaten 2 defa aldım bugüne kadar. Tanıdık eczane olursa daha iyi olur çünkü bu talebi duyunca... Mesaja git »
Güvenmemeniz çok normal ama araştırmak elinizde. En azından şunu diyebilirim trollemiyorum. Sorun çok terlemek ve bu sıcak sıvıda bakterilerin rah... Mesaja git »
Eczaneden açık toz şekilde "Asit Borik" istiyorsunuz. Küçük idrar kabı kadarına 3-5TL veriyorsunuz, gigeceğiniz ayakkabıya 2 çentik serpip t... Mesaja git »
Alpine UTE-72BT Yeni Teyp alacak herkese tavsiye edilir... başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Direksiyondan kumanda yoktu kutuda, araçta da yok. Kullanmadım yani...... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.121