Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
koppa
Gerçek Ad 
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung J7 2016 (J710) Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
GPS uyduya baglanmada sorun yasayan var mi?... Mesaja git »
Toshiba Encore WT8-A 8" Tablet başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
encore wt8 için win8.1 toplu driverlar. Rus 4pda sitesinden. https://cloud.mail.ru/public/BubH/SLqySF53R... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hala 5.1'de kullaniyorum note5'i ama su DPI ve cozunurluk ayari cok cezbediyor beni, ozellikle dpi ayari. DPI ayarini degistirip kullan... Mesaja git »
REEDER W7İC "WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bu tabletin Rusyada satılan versiyonunu buldum. DEXP Ursus 7W Orjinal win8.1 driverlarını koymuş sitesine.... Mesaja git »
Çorum Bim xbox 360 325 tl 11.03.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Senaryosu bol milletiz :) Konuyu acan arkadasta pek orali degil zaten, derdi beni aldi.... Mesaja git »
Şok market - piranha bluetooth hoparlör! 19 tl. başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Amfi devresi nerden alinir nasil takilir seklinde yapacagin anlatimi dort gozle bekleriz :) Yada onerecegin bir video varsa paylasim yaparsan me... Mesaja git »
Bilgi icin tesekkurler. Cynogen dagilmadan stabil bir rom cikarmistir belki diye sormustum.... Mesaja git »
Cynogen'in stabil bir romu varmi 3t icin? Eski rom olsa da olur stabil olsun yeter.... Mesaja git »
MIUI ROM T9 Hatası Çözümü için Herkesten Destek Bekliyoruz. başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Elbet bilenleriniz vardir ama ben tekrarlayayim. Çare exDialer programi. Zaten Mui dialer'dan gelistirmis.... Mesaja git »
j7 prime oyunlarda kasma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Oyunlardaki kasma donma sorunu, ram boyutu ile aciklanamayacagi icin olabilir mi?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.090