Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
koppa
Gerçek Ad 
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iyi fiyat sanki..... Mesaja git »
HOOVER BV71_BV20011 BRAVE TOZ TORBALI ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE 159 TL başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Teşekkür ederim 1adet aldım gitti. İlave 10TL kargo bedeli var. ---- İptal ettim alttakini aldım... Mesaja git »
YANIYOR... 240GB NVME SSD 386 TL... başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bu markasiz SSD lerden biz forumca yanicaz hibi duruyor. Elini kolunu sallaya Çin'e ithalatçıyım diye giderse bizim şark esnafın konusundan geçilmiyec... Mesaja git »
Nasilsa bunda aksak kusur cikacak. One Plus 6T bekliyorum.... Mesaja git »
--V\/V\/\/'--Dh VoLKsWaGeN CaDdY TeAm--V\/V\/\/'-- başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Kendi sorumu kendim yanıtlayayım. Benim gibi İzmir'de arayan olursa bilgi olsun. 1. Hız sabitlemeyi İzmir 6. sanayide EgeWos Serkan ustada yaptırdı... Mesaja git »
--V\/V\/\/'--Dh VoLKsWaGeN CaDdY TeAm--V\/V\/\/'-- başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Selam dostlar, 2005 model 415bin km'de 30bin km'den beri bende olan ve saat gibi çalışan 1.9tdi caddy'me bu aralar boş zamanımda birşeyler... Mesaja git »
Samsung 960 EVO 256GB M2 SSD 492 TL toptancıdan ucuz. başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
HB senmisin?... Mesaja git »
Senin ülkende Tübitak'ın başına hayvanat bahçesi müdürü getirdiler arkadaşım. Hemde yerli ve milli. Evet senin ülkende seni aşağıladılar. Bu gurur ... Mesaja git »
Bence Qualcomm gereğinden fazla iyiydi ve aşırı sıçrama yaptı. Önce satış haberleri şimdi işten çıkarmalar. Pazar lideri olan bir firma için çıka... Mesaja git »
Hyperplus 12 Volt Akülü Vidalama incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
@albati, Buna benzer bir matkabım var ve aküsü öldü. Akünün içini açıp yenilemek istiyorum ama yeteri bilgi bulamadım. Kendim yenilemek istiyorum, yo... Mesaja git »
Arkadaşları

cekirge14
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102