Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
koppa
Gerçek Ad 
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LG CEO'su emretti: G7 sıfırdan tasarlanacak! başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Patron çıldırdı!... Mesaja git »
CarrefourSA Süper 5-17 Ocak Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Süper olan neymiş diye çemkirmeye geldim ama sunum süpermiş, kalanı hakkında bir fikrim yok.... Mesaja git »
Samsung Türkiye Garantili Telefon Almak Artık Hiç Mantıklı Değil! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Izmir Çankaya Samsung servisi kadar çiğ olanina denk gelmedim. Bu açıdan ha samsung garantili almışsıniz ha garantisiz almissiniz farketmiyor benim ac... Mesaja git »
📱SAMSUNG GALAXY NOTE 8 FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Samsung her iki işlemcinin performansını eşit tutar. Bu açıdan note8 için bu iki işlemcinin varsa farkı anlaşılacak seviyede değildir.... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Cok dogal cikmislar, eline saglik :)... Mesaja git »
Bluetooth Kulaklık Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Kulaklığınızdan memnunsanız ve onu kablosuz kullanmak istiyorsanız, linkteki bluetooth çeviriciyi tavsiye ederim. Telefon görüşmesi de yapılabiliyor. ... Mesaja git »
REEDER W7İC "WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Lutfen kusura bakma bir iki deneme yaptim 2.5gb dosyayi upload edemedim. Orjinal kaynak da kurbağa olmus. Yogunlugum da var, bekletmek zorundaayim. PC... Mesaja git »
REEDER W7İC "WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşım sana tavsiyem win8.1 kurman. Win10 evet guzel ama gpu driver'ı bence bilinçli kotulestirilmis. win8.1 de rahatca izledigim video'yu ... Mesaja git »
One plus 5 1949 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sebeke problemi yasatan telefon. Sehir icinde sabit olarak kullanacaklar icin degil belki ama seyahat edip her turlu sebeke degisimlerini yasayacak ol... Mesaja git »
[[[CİTROEN C-ELYSEE KULÜBÜ]]] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bir haftadır kiralık olarak 2017 Citroen C-Elysee 1.6 HDi Live modelini kullanıyorum. genel itibarıyla güçlü bir araba kasasının iyi kaldırabiliyor, y... Mesaja git »
Arkadaşları

cekirge14
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.207