Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
temeş
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Teşekkür ederim... Mesaja git »
Arkadaşlar birkaç seferdir şarjım %20 nin altına inince kırmızı bildirim ışığı yanmıyor diğer işlemler için mesaj bildirim v.s.ışık yanıyor.Sebebi ne ... Mesaja git »
KOMBİ ARIZALARI BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Kombim baymak digitech 24 fi.İlk çalıştırmada petekler için kombiyi misal 40 dereceye ayarladığımda, makul bir süre çalışarak(yaklaşık 2 - 3 dk) +5 ... Mesaja git »
Merhabalar ikinci hattım için kurduğum whatsapptan konum atmak istediğimde imleç dönüyor ama konum bulamıyor ilkinde sorun yok sıkıntı ne olabilir?... Mesaja git »
Fs Otogaz & As Otogaz ***LPG HAK. MERAK ETTİKLERİNİZ*** başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
Fs Otogaz & As Otogaz ***LPG HAK. MERAK ETTİKLERİNİZ*** başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Tankın üstünde 44 litre yazıyor.Ayrıca depo üstüne bir sticker yapıştırılmış durumda onda da 44 litre yazıyor.Ayrıca https://www.meridyenlpg.com/?s=... Mesaja git »
En son geçen ay aldım. ikaz sesi geldikten sonra birkaç kez daha gaza geçirerek tamamen bitirdim gazı ve sonrasında depo 30.5 litre lpg aldı.Deponun... Mesaja git »
2012 Mazda 3 otomatik aracımda 44 litre simit depo var.Ancak şuana dek 30.5 litreden fazla lpg alamadım. Sorun ne olabilir?İncelenebilmesi için deponu... Mesaja git »
Merhaba 2006 dacia logan 1.4 8v 75 hp araç için en uygun kitiniz hangisidir teşekkürler.... Mesaja git »
Arkadaşları

sadays
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.250