Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alessandro7
Gerçek Adenes cihad kahveci
Doğum Tarihi20 Şubat 1988
KonumSamsun,Tekkeköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 219
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HTC DESİRE 816 NASIL TÜRKÇELEŞTİRİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
teşekkür ederim Cibril kardeş inşallah deneyecez olursa bende yazarım buraya... Mesaja git »
HTC DESİRE 816 NASIL TÜRKÇELEŞTİRİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Cibril kardeş linki atarmısın benimde dil sorunum var... Mesaja git »
SONY TABLET S KULLANICILARI KULÜBÜ (113 ÜYE) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
sony s 32 gb wifi modeli aldım... Mesaja git »
SONY TABLET S KULLANICILARI KULÜBÜ (112 ÜYE) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
bende bugun siparis verdim limango dan 900 tl ye aranıza hosgeldim ürün gelince inceleme yazarım ınsallah... Mesaja git »
Özellikler - Gürültü Azaltma özelliği sayesinde ortamdaki istenmeyen gürültüyü %87,4 oranında azaltın ve müzik dinleme keyfinizi arttırın İna... Mesaja git »
Özellikler - Gürültü Azaltma özelliği sayesinde ortamdaki istenmeyen gürültüyü %87,4 oranında azaltın ve müzik dinleme keyfinizi arttırın İna... Mesaja git »
kardesime sonuna kadar kefilim insanı hiç magdur bırakmıyor her türlü sorunda yanınızda helal olsun param... Mesaja git »
arkadaş dürüst güvenilir bir satıcı kendisinden 1aylık aldım hemen işlemi yaptı tavsiye ederim... Mesaja git »
: Satılık 1-3-6-12 Aylık Rapid share Premium Hesaplar başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
BENDE KENDİSİNDEN YENİ HESAP ALDIM COK İLGİLİ SAGOLSUN HERKESE TAVSİYE EDERİM ++++++++ KENDİSİYLE RAHAT CA ALISVERİS YAPABİLİRSİNİZ... Mesaja git »
Arkadaşları

sol7dier
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094