Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
crcdl
Gerçek AdHüseyin kayhan
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cacık bir konu. Belki Salla Kazanı tutar dedim ama alakası yok.... Mesaja git »
Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Neden iptal olsun. Turkcell'in kendi hatası vardı düzelttiler. Turkcell bu hatayı cezalandırmak isterse kendi yazılımcısını cezalandırır. Son kullanıc... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eko3g paketini inceleyebilirsiniz.... Mesaja git »
Turkcell hesabım 4.5G Salla Kazan Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
45 lirayı 10 gün erken 10 gün geç yatırman turkcell'i çok korkutmaz herhalde.... Mesaja git »
Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fakegps engellendi galiba. Bir yandanda sevindim. Çünkü herşeyde olduğu gibi bununda bokunu çıkartmak uzereydik... Mesaja git »
Çabuk patladı... Mesaja git »
Turkcell hesabım 4.5G Salla Kazan Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
geçen hafta Bip'te geçerli 1000dk bu hafta Bip'te geçerli 500dk... Mesaja git »
Türk Telekom E-Dergi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Turkcell'in uygulamasına rakip olur inşallah zamanla. Bahsettiğiniz sorunları zaman zaman dergilikte de yaşıyoruz.... Mesaja git »
**Günlük Doğalgaz Tüketiminiz Kaç Metreküp** başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Havalar ne kadar iyi olsa da tüketiminiz mükemmel.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047