Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zipmaker
Gerçek AdKudret Ateş Sönmez
Doğum Tarihi13 Mayıs 1989
MeslekAvukat
İlgi AlanlarıAndroid
Konumİzmir,Bayraklı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
508 1.6 e-hdi ve Auto6R Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu araç bildiğim üzere 2015 Kasım'a kadar ETG6 denilen şansıman ile üretildi. 2015 Kasım'dan itibaren EAT6 adı verilen tam otomatik şanzımana geçildi.... Mesaja git »
Super b ? Focus ? Volvo s40 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ben 2013 model octavia dsg kullandım, superb çok hoşuma gitse de nasip olmadı. focus 2013-2015 modellerini de kullandım. her ikisiyle şehirlerarası yo... Mesaja git »
Super b ? Focus ? Volvo s40 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Superb yerine Octavia bakın, aradığını segmentin aracı bu. Focus, S40, Octavia.... Mesaja git »
Ankara - Alaşehir (Manisa) Güzergah yardımı. başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bu güzergahın ikisi de tercih edilmemeli. Salihli'ye kadar İzmir karayolu 3 şeritli olarak devam ediyor. Yukarıdaki mesajımda bahsettiğim güzergahı iz... Mesaja git »
Ankara - Alaşehir (Manisa) Güzergah yardımı. başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Alaşehir'den evlenmiş ve orada bir süre yaşamış biri olarak Kula yolunu kesinlikle tavsiye etmem. Çok virajlı, dar ve ölümlü kazalarıyla meşhurdur. Sa... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Öncelikle hayırlı olsun, ne kadara aldınız aracı? Değişen, boya, hasar kaydı durumu nedir?... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Teşekkür ederim, temiz bir araç bulunca alacağım inşallah.... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam merhaba, araçtan memnun musunuz? 70-75 bin bandında bu araç alınır mı?... Mesaja git »
MAKSİMUM 70 BİN TL'YE OTOMATİK SEDAN AİLE ARACI ÖNERİNİZ? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
2012 model 508 tavsiye eder misiniz?... Mesaja git »
Max 67500 Bütçeye Araç Önerileriniz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
Arkadaşlar Selam, Max 67500 bütçem var. Bu bütçe ile aile olarak kullanabileceğim. HB, Otomatik ve KM'si 40 bini aşmamış araba bakıyorum. Arabadan çok... Mesaja git »
Arkadaşları

Yasinbvcx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094