Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zipmaker
Gerçek AdKudret Ateş Sönmez
Doğum Tarihi13 Mayıs 1989
MeslekAvukat
İlgi AlanlarıAndroid
Konumİzmir,Bayraklı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
C2'den Görüp Hoşlandığım Kız (Bol Ss & Evini Buldum) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Birgün 30 yaşına geldiğinde dönüp geriye baktığında bunlara gülüp geçeceksin, anlamsız gelecek. Akışına bırak, zaten başka şehirde üniversite kazandığ... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Önemli Not: Apple iPhone 8,İphone 8 plus ve İphone X hakkında ürünü almamış olup durup dururken kötüleyenler, trollük yapanlar, konu harici; reklam, ... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
bu model farkı nasıl anlaşılıyor? abd'den alacak eşim.... Mesaja git »
OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Android güncellemesi ile navigasyon kullanabiliyor musunuz?... Mesaja git »
araba aldık plaka değişir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yarın geçen hafta aldığım 2.el aracın tescil işlemini yapacağım, plaka değişikliği ile aldım. Ben de pol.tr uzantılı sitelerde 200 TL gibi ücreti oldu... Mesaja git »
OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kafaya takmamak lazım böylelerini... Mesaja git »
astra'dan geçişte edition elegance da sizi tatmin edecektir diye düşünüyorum, bütçe nedir?... Mesaja git »
80.000'e kadar otomatik araç tavsiyesi ? (2.el) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ETG6 da EAT6 da kullanmış biri olarak kesinlikle EAT6 ayrı bir gezegen işi :) Düşünüyorsanız önce bir sürmenizi öneririm.... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
benim bildiğim yakınlığın bir önemi yok, araç engelli adına olacak.... Mesaja git »
2015 Ford Focus ------ 2017 Fiat Egea başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Egea manueli belirli aralıklarla kiralayan, 300-500 km yapan biri olarak aracın motorundan şanzımanına kadar linea ile aynı olduğu hissi yaratıyor ben... Mesaja git »
Arkadaşları

Yasinbvcx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109