Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zipmaker
Gerçek AdKudret Ateş Sönmez
Doğum Tarihi13 Mayıs 1989
MeslekAvukat
İlgi AlanlarıAndroid
Konumİzmir,Bayraklı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Paraf ile E-Ticaret Harcamalarınıza %10 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar sizce bu sitede bu paraf kampanyası geçerli midir? paraf sanal üye işyeri gibi geldi bana. paraf'a peşin fiyatına 6 taksit yapıyor, header'... Mesaja git »
180$ olanı kaçırdık yani 10$ deyip geçmemek lazım 40?... Mesaja git »
Merhaba, 14 Nisan indirimlerinde stok bittiği için alamamıştım, şimdiki indirimde ise bu ürün 189.99$ gözükmekte. Xiaomi Huami Amazfit 2 Akıllı Sa... Mesaja git »
* 2018 Dünya Kupası'nda Süper İndirimler * 2018 Dünya Kupasına özel bu fırsatları kaçırmayın! 20 Haziran - Çarşamba * Günün İndirimleri(promo... Mesaja git »
Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bana kalırsa ayarlardan Instagram'ı tümüyle tüm verileri silerek baştan kurun. Önbellek şişmiş olabilir.... Mesaja git »
Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Chrome oldukça işlevsel iPhone'da. Ben Safariye alışamadım. İndirme yapılıyor, indirme bitince sağ alttan Burada Aç dikebiliyorsun, seçeceğin uygulama... Mesaja git »
Apple Pay var, Youtube'da videoları vardır, ancak TR'de henüz kullanılmıyor diye biliyorum.... Mesaja git »
mesafeli satış sözleşmelerinde 14 gün içinde iade hakkın var, ancak mağazadan aldıysan iade edemezsin. iphone kamerasında ayna durumu üretimle alakal... Mesaja git »
★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
27/11/2015 fatura tarihli LG v10'umu ikinci kez Kasım 2017'de servise verdim ve nihayet yaklaşık 2 ay sonra Şubat başında 2.699,00₺ ücre... Mesaja git »
HOMETECH Ht Book 14 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kasım sonu aldığım ht c14m'de aldığım günden beri WiFi bağlanma problemi yaşıyorum. örneğin bazı ağlrda hiçbir problem olmadan direk bağlanıyor ancak ... Mesaja git »
Arkadaşları

Yasinbvcx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172