Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zipmaker
Gerçek AdKudret Ateş Sönmez
Doğum Tarihi13 Mayıs 1989
MeslekAvukat
İlgi AlanlarıAndroid
Konumİzmir,Bayraklı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 12 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HOMETECH Ht Book 14 başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Kasım sonu aldığım ht c14m'de aldığım günden beri WiFi bağlanma problemi yaşıyorum. örneğin bazı ağlrda hiçbir problem olmadan direk bağlanıyor ancak ... Mesaja git »
ALINIK: N11 500/50 TL İNDİRİM KUPONU konusunu başlattı (bir ay önce)
https://m.n11.com/kodak-i40-tarayici-P89131584 Bu üründe geçerli N11 kuponlu hesap aramaktayım. Bulabilirsem talibim. Bol kazançlar.... Mesaja git »
KRİPTO PARALAR [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
upupup... Mesaja git »
KRİPTO PARALAR [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
cex.io'da enpara ve teb kk ile yükleme yapamıyorum. her iki bankadan da sanki yurtiçi alışveriş yapar gibi 3d secure kodunu içeren smsler geliyor. hal... Mesaja git »
KRİPTO PARALAR [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Kripto paralardaki ani yükselişler, kullanıcıların son 2-3 aydır oldukça ilgisini çekti. Ani yükselişler aynı zamanda ani düşüşler de doğurabildiği iç... Mesaja git »
C2'den Görüp Hoşlandığım Kız (Bol Ss & Evini Buldum) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Birgün 30 yaşına geldiğinde dönüp geriye baktığında bunlara gülüp geçeceksin, anlamsız gelecek. Akışına bırak, zaten başka şehirde üniversite kazandığ... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Önemli Not: Apple iPhone 8,İphone 8 plus ve İphone X hakkında ürünü almamış olup durup dururken kötüleyenler, trollük yapanlar, konu harici; reklam, ... Mesaja git »
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bu model farkı nasıl anlaşılıyor? abd'den alacak eşim.... Mesaja git »
OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Android güncellemesi ile navigasyon kullanabiliyor musunuz?... Mesaja git »
araba aldık plaka değişir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Yarın geçen hafta aldığım 2.el aracın tescil işlemini yapacağım, plaka değişikliği ile aldım. Ben de pol.tr uzantılı sitelerde 200 TL gibi ücreti oldu... Mesaja git »
Arkadaşları

Yasinbvcx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.129