Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zipmaker
Gerçek AdKudret Ateş Sönmez
Doğum Tarihi13 Mayıs 1989
MeslekAvukat
İlgi AlanlarıAndroid
Konumİzmir,Bayraklı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LG 32MB25HM nasıl bir tv? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
selam, nerede satılıyor ki?... Mesaja git »
Bmw 1.20i aldım.(1 gün sonra iade ettim:) ) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Meslektaşım geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız. Neyse ki şu meslek çoğu zaman iş yarıyor :)... Mesaja git »
Bu araç alınır mı (C-Elysse)? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
İlahı hocam :) arabayı defalarca kiraladım, bagaj kapağını her kapattığımda teneke sesi duydum. Bence bu araç alınmamalı.... Mesaja git »
.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Eşimde Zenfone 3 (4/64GB) olan model ve bende de V10 var. Sakın h sakın V10 alma. Ekranda üretim hatası var, sürekli ghost ve ekranda zamanla lekeler... Mesaja git »
LG 32MB25HM nasıl bir tv? başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
hangi migros hocam? varsa fazla ikinciyi almam lazım... Mesaja git »
LG 32MB25HM nasıl bir tv? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
nerede buldunuz biz de alalım... Mesaja git »
Spotify 3 Aylık Premium 0,99 Tl Son Gün 27 Haziran! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Sınırsız müziği sever misin? Premium sana göre. 0,99 TL karşılığında 3 ay. Teklif 27 Haziran 2017 tarihinde sona erer. Önemli Uyarı;Premium süreniz... Mesaja git »
.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Lenovo P2 1.500? iken bu Zenfone 3 Zoom neden 2.500? çıkar anlamak mümkün değil, donanım tıpatıp aynı, kamera farkı 1.000? eder mi ... Mesaja git »
hocam merhaba, emmc ve tf kartlı modelleri önermiyorum, ben de bakmaktayım bu fiyat aralığında bir model, mümkünse ssd'li veya ssd genişleme imkanı ol... Mesaja git »
fiyat 225$ ama?... Mesaja git »
Arkadaşları

Yasinbvcx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.125