Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kralksk
Gerçek AdHasan İŞCAN
Doğum Tarihi24 Aralık 1985
MeslekMakine Mühendisi
Konumİzmir,Bayraklı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 104
Son mesaj tarihi: 10 ay önce
Son giriş tarihi: 23 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
EKSPERE DANIŞIN; KAZA SONRASI YANLIŞ UYGULAMALARDAN KORUNUN. başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Merhaba , Aracıma park halinde çarpıp kaçmışlar. Bununla ilgili kameralara baktırdık fakat aracı gören kamera bulamadım. Kaskomun anlaşmalı olduğu öz... Mesaja git »
Aynısı bende de var. Anlamadım neden olduğunu. Düzeltirler herhalde.... Mesaja git »
Benim gibi kafadan rahatsızsanız sıfır araba almayın! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Bir kere yaptım o hatayı, 1 sene boyunca zevkten çok pskikolojik sıkıntıya döndü benim olayım. Park yeri aramak, park yerini beğenmemek, 10 saniyede g... Mesaja git »
AXESS GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) OCAK 2019 GÜNCELLENİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
benimki de yatmadı hocam.... Mesaja git »
Axess'ten kişiye özel Chip para Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
www.axess.com.tr/f101 Bana gelen fırsat biraz abzürt 1850TL ye 35TL chip para ama belki sizede gelmiştir, şansınızı deneyin derim.... Mesaja git »
Ocak 2018 MTV kampanyaları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Yine MTV zamanı. Kampanyaları buradan takip edelim. BonusFlaş, Garanti İnternet, Garanti Cep, 444 0 333 Alo Garanti ve Garanti Paramatik'lerden ya... Mesaja git »
OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam çok teşekkür ederim. Servise bıraktım geçen yaptık dedi yine aynı ellememişler bile. Kendim halletmem daha iyi.... Mesaja git »
OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bilgi için teşekkürler hocam. Sarı olanı denediniz mi hiç? O kısım sağa ve sola dönüşlerde devreye giren lambalar için olabilir mi?... Mesaja git »
hocam merhaba , Yıldız tornavida ile yaptığınız yer beyaz olan kısımlar mı? Alyan başlı olan. 2 adet var.... Mesaja git »
Bu arada Far AFL.... Mesaja git »
Arkadaşları

Kral1905

EGercek

maverickk

sweetboynuri

drvimu

boa17
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078