Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fattihh_ank
Gerçek Adfatih diksök
Doğum Tarihi16 Aralık 1980
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 20 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DİGİTÜRK PLAY konusunu başlattı (bir ay önce)
İLK YARI SEZON GS MAÇLARI İÇİN DİGİTÜRK PLAY ABONELİĞİNE ORTAK ARAYAN VARSA PM ATABİLİR.... Mesaja git »
trabzonspor galatasaray maç bileti konusunu başlattı (7 ay önce)
2. kategori bile gidemeyeceğim için satılıktır. fiyat 80 tl dir.[size=2][b]Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.[/b... Mesaja git »
Samsung 48ju6470 kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
merhaba arkadaşlar wifi bağlantısında sıkıntı yaşıyorum aynı sıkıntıyı yaşayan var mı... Mesaja git »
Samsung Smart Tv ES7000 Wifi Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
48JU6470 de de aynı sorun var arkadaşlar wifi region'da E'de idi A yaptım düzeldi fakat bir gün sonra veya tv kapatıp uzun süre bekleyip tekrar açtıkt... Mesaja git »
Turkcell den alınan telefonlarda 200 tl indirim çeki 35 tl başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
iban no alabilir miyim... Mesaja git »
Gittigidiyor & N11 & Trendyol & Ulusoy & Korayspor & Boyner & Morhipo başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Gittigidiyor & N11 & Trendyol & Ulusoy & Korayspor & Boyner & Morhipo başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
pm atamıyorum size neden bilmiyorum ama enpara iban rica edebilir miyim ayrıca bu alışverişten çek kazanılırsa ihtiyacım olursa dönüş yaparım onun har... Mesaja git »
çek hakkında bir soru sordum ama hocam müsait değilmisiniz ... Mesaja git »
1250/111 telefonda geçerli mi hocam ... Mesaja git »
EN İYİ KOMBİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Çok teşekkür ederim... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

master21
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109