Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mkkadi
Gerçek AdKemal Kadıoğlu
Doğum Tarihi17 Ağustos ****
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 12 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Teşekkür ederim. Son sorum kendi hesabından girse ama onda veya bende oyunu indirdikten sonra internet bağlantısını kapatsak sıkıntı olur mu?... Mesaja git »
PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Oynayabildikten sonra bu benim için problem değil. Peki benim oynamam onun için bir sorun teşkil eder mi?... Mesaja git »
Merhaba. Kardeşimin PS4 hesabını kendi PS4'ümde ikinci hesap yapsam onun online satın aldığı oyunları indirip oynayabilir miyim? PSN+ olmayacak kimsed... Mesaja git »
eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yine de paylaşırsanız sevinirim. Belki de soru falan ile bir cevap alabilirim.... Mesaja git »
eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Videoyu paylaşabilir misiniz?... Mesaja git »
İşlemciyi yanlış yazmışım. İşlemci i7 2630QM. Yani bendeki de 2. nesil. Asıl sorun HP laptopların mPCI soketine başka bir şet yakmaya izin vermemesi d... Mesaja git »
Teşekkür ederim. HP dvg 6020et laptop var. İ7 6230Qm işlemcisi var. HP'lerde whitelist olduğu söyleniyor. Bu sebepten çok ümitli değilim. Ama başka wi... Mesaja git »
Whitelist olup olmadığını öğrenmek için bu yol kesin midir?... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2018 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sesin başka nedenleri de olabilir. Belli bir süre sonra kesilmesi beni başka bir neden de olabileceğini dusundurttu. En iyisi bir ustaya göstermeniz.... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2018 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Öncelikle şunu söyleyeyim. Sizin değeriniz gerçekten mükemmel. Ancak o değeri elde etmek bence gerçekten kolay değil. Bu değerleri İstanbul trafiğinde... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

GandZ

EceLCrueL

formydemons
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094