Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yankizulu
Gerçek Adcem tütüncü
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 70
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK AZ KULLANILMIŞ LG 27" 27ud58-b 5ms 4k MONİTÖR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
20.12.2016 tarihinde webdenal.com dan almış olduğum LG 27" 27ud58-b 5ms 4k Uhd Ips Gaming Freesync Led monitörümü kullanmadığım için satıyorum. Arkada... Mesaja git »
nakit ihtiyacından satılıktır 1 aylık fatura kutu bütün kabloları mevcut sıfırı neyse o jelatinler üstünde link ; http://www.vatanbilgisayar.com/samsu... Mesaja git »
Bende bilgisayarımı 100 hz tv bagladım(Sony HX850) 60 hz gözüküyor bende merak ediyorum neden böyle oluyor.... Mesaja git »
SATILDI HP OMEN 32 1440p FreeSync LED başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Oyun ve maç izlemek için düşünüyordum (digitürk 4k uydu alcısı ile kullanıcaktım) müşteri hizmetlerini aradım onlarda baya zorlandı cevap için hdmı ve... Mesaja git »
SIFIR ASUS 31.5 VA32AQ WQHD IPS MONİTÖR 1600 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
SIFIR ASUS 31.5 VA32AQ WQHD IPS MONİTÖR 1600 TL - ÜRÜN SIFIR HİÇ AÇILMAMIŞ - HEPSİBURADA 09.02.2017 FATURALI 10 GÜNLÜK. - KARGO KARŞI TARAFA AİT.... Mesaja git »
21:9 Oyuncular Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teşekkürler ... Mesaja git »
21:9 Oyuncular Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar 21.9 monitöre normal uydu yayını veya digitürk cihazı baglayan oldumu kenarlarda siyah bant oluşuyormu.... Mesaja git »
Bu Fiyata Bu Monitör!!!Asus Va32a 2K İps Monitor Sifir 3 Yil Garantili başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Urun gecen ay icerisinde hepsiburadadan alindi.Deneme amacli acilmis olup ayni sekilde geri kutusuna konulmustur.Sifirdan farki yoktur. Urun asus va... Mesaja git »
SATILDI HP OMEN 32 1440p FreeSync LED başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
HP w9s97aa OMEN 32 Bu monitörün hdmı 1.4 mü 2.0 ?... Mesaja git »
Asus VA32A 31" LCD 2K Monitör Kapalı Kutu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Monitörde freesync varmı... Mesaja git »
Arkadaşları

albani

aslimdayok

gfb_nedkelly

cpu2ram

maraton

kadtas

nazmi37

alperixx

tcmb
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
yankizulu

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105