Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
seyfi25
Gerçek Adümit kaya
KonumErzurum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 38 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
/// FIFA 18 ANA KONU (PS4) \\\ DEMO ÇIKTI!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
web application ps4 üzerinden nasıl oluyor ilk kez ps4'te fifa aldım da. platform pc gçzüküyor browserda nasıl ps4 yapıcam?... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU (PS4) \\\ DEMO ÇIKTI!! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Beraber FIFA 18 alacak arkadaş arıyorum ya da almış biri varsa sec hakkını satın alabilirim... Mesaja git »
Turkcell Bayrama Özel BİP 10GB Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
grup bulunamadı diyor.... Mesaja git »
Modagram Hediye Çeki konusunu başlattı (3 ay önce)
Modagram 100 lira alt limitli 40 liralık hediye çeki 10 lira ödeme : ziraat, enpara... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Oyun adı: FIFA 17 Pri-Sec: Sec Alındığı ülke: TR Ödeme: enpara Diğer hak: forumda SATILDI... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi - Kazanan fokof - başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
çekilşe katılmak istiyorum... Mesaja git »
oyun keyifli iyi bir ekibiniz varsa zevk alarak oynarsınız. Ama cok fazla hile var denk geldi mi keyfiniz kacıyor. Ben tüm envanteri sattım bırakıyoru... Mesaja git »
3 ADET STEAM OYUN ÇEKİLİŞİ 26.02.2017 | KAZANANLAR BELLİ OLDU başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Aldığım günden beri oynuyorum. Bütün total war serisini oynamış biri olarak çok keyif aldım. Tek olumsuzluğu bence DLC saçmalıkları. Asıl oyunda olma... Mesaja git »
Arkadaşları

seferii
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Hepsiburada
Alıcı: fragman44
Tarih: 17 Haziran 2014; 13:22:27
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102