Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
CRIMINALL
Gerçek AdE M
Doğum Tarihi10 Mayıs 1984
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 502
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar selam. Bilgisayarımın hdd si bozuldu, recovery disclerimde zarar görmüş o yüzden yeni hdd alacam ama recovery discim olmadığından wind... Mesaja git »
Notebook HDD arızası konusunu başlattı (4 yıl önce)
Arkadaşlar selam benim sorunum biraz büyük. Sorun şu; Laptopum yaklaşık 30-40 m. mesafeden yere düştü geçenlerde. ve mavi ekran verip kapandı.... Mesaja git »
Notebook HDD arızası konusunu başlattı (4 yıl önce)
Arkadaşlar selam benim sorunum biraz büyük. Sorun şu; Laptopum yaklaşık 30-40 m. mesafeden yere düştü geçenlerde. Ve mavi ekran verip kapandı. ... Mesaja git »
Volvo C30 almayı düşünüyorum. Kıyas lazım başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Hmm seninki yeni kasaymis ben eski kasa ariyorum yeni kasanin on kismini sevmiyorum eskisi daha guzel geliyo... Mesaja git »
Volvo C30 almayı düşünüyorum. Kıyas lazım başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Hocam peki r design ile advance arasindaki fark nedir donanm farkimi vardir. R designe da olup advance ta olmaan nelerdir. Advance en dusuk paketmidir... Mesaja git »
Volvo C30 almayı düşünüyorum. Kıyas lazım konusunu başlattı (5 yıl önce)
Arkadaşlar selamlar yaklaşık 30.000-35.000 TL. lik bir bütçem var ve araç bakıyorum. Yeni fiesta, polo gibi araçlara baktım fakat 2007 model dizel vol... Mesaja git »
2012 polo trendline ile ilgili birkaç soru başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Valla hocam su an sirket araci reno sembol var 2012 model ve aynalari manuel :) Bu beni o kadar rahatsiz ediyoki o yuzden ozellikle poloda nasil old... Mesaja git »
2012 polo trendline ile ilgili birkaç soru başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
güncel.... Mesaja git »
valla iyi özellikmiş trendline da olmaz gibi geliyodu ööle şeyler ama varsa iyiymiş gerçekten. hocam seni yakalamışken bikaç soru daha sorim :) kumand... Mesaja git »
hocam bu camları bile kumandadan kapatabildiğimiz anahtarın trendline modelinde olduğuna eminmisin comfortline olmasın o ? 2012 trendline de varsa bu ... Mesaja git »
Arkadaşları

Buzmavili

mikiss

ÇöÇan

yeerken

uuytun
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
A0153B3BBCC44D28BE26FB47F3A2F6B7.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.236