Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kayesimin
Gerçek AdSHiKiTeRuKaTo
Doğum Tarihi8 Mart ****
Konumİzmir,Konak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 11 [ANA KONU] (11.4 Çıktı!) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
İPhone 6s kullanıyorum. 11.4 e güncelleme yaptım. 11.3 te %80 olan pil sağlığı %82 ye çıktı.... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Hopi bana özel 50 TL lik alışverişe 5 TL Hopi kampanyası tanımlamış Migros için. Siz de bakın arkadaşlar. 6 hazirana kadar.... Mesaja git »
Kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom Avantaj mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak veya cep telefonundan TVEK boşluk ... Mesaja git »
Migros BKM Express Mobil Ödeme Money Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sanliurfa'daki tum Migros magazalarinda Sanliurfa Kurtulus Gunu'ne ozel 10-12 Nisan'da tek seferde 60 TL ve uzeri alisverise %15 Money hediye! Kampany... Mesaja git »
Kampanyanın bitmesine yaklaşık 3 saat kaldı. Kodu kullanmayacak varsa bana gönderebilir mi ?... Mesaja git »
Miles&Smiles Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hesabımda 3099 mil var bunu 3750 mile çıkarmak istiyorum. Mil satın alayım dedim 1000 mil 30 dolar. Yok mu başka yolu acaba ? Kredi kartı YÖK ben de. ... Mesaja git »
GG Yeni Çek Dalgası 150/50 vb... KOMBO+KOMBO başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Cepteteb ararken 150/50 lik hediye çeki silinmiş yerine 150/30 gelmiş. Müşteri hizmetleri de fotoğrafını atın diyor. Kontrol edelim diyorlar.... Mesaja git »
https://www.turna.com/kampanyalar/turk-telekom?uid=7016 Kampanya 1.2.2018 - 28.2.2018 tarihleri arasında Türk Telekom'dan alınacak kampanya kodları i... Mesaja git »
Trendyol da kargoyu ücretsiz yapmak başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
11 ocakta konusu açılmıştı Trendyol anketi doldur 75 TL alt limitli 20 TL hediye çeki diye. Çek 18 ocakta yüklenmiş 1 şubata kadar geçerli. Anket ... Mesaja git »
Teşekkürler MediaMarkt başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Haklısınız hocam. Bosch bulaşık makinesi almıştım. Sahibi Robert Bosch un dediği gibi güven kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim. MediaMark... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bir senenin kıymetini sınıfta kalan, Bir ayın kıymetini erken doğuran kadın, Bir haftanın kıymetini dergi çıkartan, Bir saatin kıymetini sevgilisini uğurlamak üzere peronda oturan, Bir dakikanın kıymetini uçağını kaçıran, Bir saniyenin kıymetini ölümden son anda kurtulan, Bir salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında

Bir senenin kıymetini sınıfta kalan,
Bir ayın kıymetini erken doğuran kadın,
Bir haftanın kıymetini dergi çıkartan,
Bir saatin kıymetini sevgilisini uğurlamak üzere peronda oturan,
Bir dakikanın kıymetini uçağını kaçıran,
Bir saniyenin kıymetini ölümden son anda kurtulan,
Bir salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.219