Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kayesimin
Gerçek AdSHiKiTeRuKaTo
Doğum Tarihi8 Mart ****
Konumİzmir,Konak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bugün daha önce 2 TL’ye aldığım ekşi mayalı köy ekmeği sanalmarket uygulamasından barkod ile okuttuğumda 2 TL görünüyor ama kasada 3.75 TL çıktı. İlk ... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] [23 TEMMUZ 2017] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bilmiyorum hocam. Açıklandığını görünce haber vereyim dedim. Ben geçen sene ek tercih ile yerleşmiştim. 10 kasımda açıklanmıştı.... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] [23 TEMMUZ 2017] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ek tercih sonuçları açıklanmış. Hakkınızda hayırlısı olsun.... Mesaja git »
Kampanya Bitti SİLİNEBİLİR başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Müşteri temsilcisi bu kampanyanın bittiğini söyledi. 2 3 gün oluyor dedi. Bana özel %40 indirim varmış. Daha önce 4gb 1000 dk 1000 sms i 20.50 TL ye... Mesaja git »
Mesaj geldi uzatılmış kayıt süresi. Kayit yenileme suresi uzatildi! adresinden derslerini secerek kaydini onayla. Kayit yenileme islemlerinde son ... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hopi bana özel kampanyalarda bana Migros 150 TL ye 10 Hopi tanımlamış. 18 ekime kadar. Siz de bakın arkadaşlar. 10 TL sıvı/katı sabun alımına 2 mon... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] [23 TEMMUZ 2017] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sonuçlar açıklanmış arkadaşlar. Hayırlısı olsun.... Mesaja git »
Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
O kadar Sorun değil hafıza benim için hocam. Teşekkürler cevap için.... Mesaja git »
Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Huawei P9 Lite 2017 model telefonu almak istiyorum. 2016 ile 2017 arasındaki fark Sar değeri bir de kamera diye buldum. Bunun için hangisini önerirsin... Mesaja git »
Sıcak Fırsatlar Ahalisi Bayramlaşıyor!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kurban "kurb" kökenli bi kelimedir ve "yakiyn" manasına gelir. Allah'a yakın olma duâsıyla. Kurban Bayramımız mübarek olsun. Sevdiklerimizle ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bir senenin kıymetini sınıfta kalan, Bir ayın kıymetini erken doğuran kadın, Bir haftanın kıymetini dergi çıkartan, Bir saatin kıymetini sevgilisini uğurlamak üzere peronda oturan, Bir dakikanın kıymetini uçağını kaçıran, Bir saniyenin kıymetini ölümden son anda kurtulan, Bir salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında

Bir senenin kıymetini sınıfta kalan,
Bir ayın kıymetini erken doğuran kadın,
Bir haftanın kıymetini dergi çıkartan,
Bir saatin kıymetini sevgilisini uğurlamak üzere peronda oturan,
Bir dakikanın kıymetini uçağını kaçıran,
Bir saniyenin kıymetini ölümden son anda kurtulan,
Bir salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078