Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kayesimin
Gerçek AdSHiKiTeRuKaTo
Doğum Tarihi8 Mart ****
Konumİzmir,Konak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
https://www.turna.com/kampanyalar/turk-telekom?uid=7016 Kampanya 1.2.2018 - 28.2.2018 tarihleri arasında Türk Telekom'dan alınacak kampanya kodları i... Mesaja git »
Trendyol da kargoyu ücretsiz yapmak başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
11 ocakta konusu açılmıştı Trendyol anketi doldur 75 TL alt limitli 20 TL hediye çeki diye. Çek 18 ocakta yüklenmiş 1 şubata kadar geçerli. Anket ... Mesaja git »
Teşekkürler MediaMarkt başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Haklısınız hocam. Bosch bulaşık makinesi almıştım. Sahibi Robert Bosch un dediği gibi güven kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim. MediaMark... Mesaja git »
Teşekkürler MediaMarkt konusunu başlattı (2 ay önce)
3 hafta önce İş Bankası 1000 TL üzerine 100 TL indirim Kodu ve 100 TL Maxipuan kampanyasını birleştirip bulaşık makinesi aldım. Normalde bulaşık mak... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hopi bana özel 75 TL üzeri alışverişe 10 paracık tanımlamış. Siz de bir bakın arkadaşlar. Katılım için 17 ocak son gün.... Mesaja git »
Enpara.com size 50 TL'lik bir jest yaptı! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İyi olmuş. Bir de ayın enparalısı oluyorlarsa yeni hesap açayım o zaman hocam. Teşekkürler.... Mesaja git »
Enpara.com size 50 TL'lik bir jest yaptı! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam aynı hesaptan mı aldınız yoksa yeni hesaplar açarak mı aldınız ? Ben biri zor aldım ikiyi hedefliyorum.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Migros uygulamasında Fikir Sepetim’de 3 TL puanlık anket çıktı karşıma. Yarın yüklenecekmiş puan. Migros Jet hakkında diğer marketlere göre uygun mu... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bugün daha önce 2 TL’ye aldığım ekşi mayalı köy ekmeği sanalmarket uygulamasından barkod ile okuttuğumda 2 TL görünüyor ama kasada 3.75 TL çıktı. İlk ... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] [23 TEMMUZ 2017] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bilmiyorum hocam. Açıklandığını görünce haber vereyim dedim. Ben geçen sene ek tercih ile yerleşmiştim. 10 kasımda açıklanmıştı.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bir senenin kıymetini sınıfta kalan, Bir ayın kıymetini erken doğuran kadın, Bir haftanın kıymetini dergi çıkartan, Bir saatin kıymetini sevgilisini uğurlamak üzere peronda oturan, Bir dakikanın kıymetini uçağını kaçıran, Bir saniyenin kıymetini ölümden son anda kurtulan, Bir salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında

Bir senenin kıymetini sınıfta kalan,
Bir ayın kıymetini erken doğuran kadın,
Bir haftanın kıymetini dergi çıkartan,
Bir saatin kıymetini sevgilisini uğurlamak üzere peronda oturan,
Bir dakikanın kıymetini uçağını kaçıran,
Bir saniyenin kıymetini ölümden son anda kurtulan,
Bir salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.170