Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
deadness
Gerçek Adsam sam
KonumSakarya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ucuz eşofman altı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mağaza teslimini de seçersen kargoya para vermezsin... Mesaja git »
N11---MORHIPO---TRENDYOL---SANALMARKET başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba 250 TL üzeri bir alışverişim var. N11'de var mı bi güzellik ... Mesaja git »
Memlekettengelsin % 50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bunun Antebella'sı var gramaj aynı bu ürün %80 antep fıstıklı, Antebella'da %83 antep fıstığı var ama fiyatı 35 TL. Denenebilir bence :)... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arayan numara aynı, taahhüt bitmesine yakın yine ararlar sizi tahminim bu sefer makul rakamlara inerler. Yaptırabilirseniz ve 6 gb yeterliyse 6 gb +... Mesaja git »
SİLİNEBİLİR başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bugün yeni mesaj geldi. TEB bonus Card'la 14 mayısa kadar bonus üyesi giyim ve kozmetik sektörlerinden tek seferde yapacağınız 100 tl ve üzeri alışver... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Fırsat 8 Gb tarifesindeyim. 1000 dakika 1000 sms 8 gb internet telsiz dahil 30,75 idi Aradılar interneti 10 gb yapalım 41 tl olsun dediler kabul et... Mesaja git »
SİLİNEBİLİR başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Mesaj gelmedi ama yine gönderdim. Teb Total kartım var bana bile yattı ... Mesaja git »
Happy.com.tr Odeabank Kod + Puan+Bkm başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çok detaylı gezinmedim. Satın almam gereken bir ürün vardı, diğer sitelerde en uygun 237 TL'ye bulmuştum. Burada kupon kombolarıyla uygun fiyata indi... Mesaja git »
Happy.com.tr Odeabank Kod + Puan+Bkm başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Denedim oldu. 250 TL'lik ürün 215'e geldi. Haber veren arkadaşa teşekkür ederim.... Mesaja git »
Tivibu süperpaket ayda 5 tl başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
https://forum.donanimhaber.com/tivibu-uydu-super-paket-1-tl-turk-telekom-mobil-icerir--125521784... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141