Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
deadness
Gerçek Adsam sam
KonumSakarya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BKM Express Hediye Sinema Bileti!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
7 kere ödeme yapmışım ne de olsa kullanıyor diyerek göndermiyorlar herhalde? [:\-]... Mesaja git »
U.S. Polo Gömlekler 39.95 TL'den Başlayan Fiyatlar başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Evdeki masa örtüsüyle bir örnek olayım diye aldım. Hatta üzerine yatıp kamufle olmayı planlıyorum.... Mesaja git »
U.S. Polo Gömlekler 39.95 TL'den Başlayan Fiyatlar konusunu başlattı (5 gün önce)
Gömleklerde kampanya yapmışlar. 39.95 TL'den başlayan fiyatlarla satıyorlar. Geçen bir alana bir bedava kampanyasıyla sipariş verdim, tedarik ed... Mesaja git »
U.S. POLO ASSN. Her şeyde 1 ALANA 1 BEDAVA !!! ---BİTTİ--- başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ürünleri tedarik edemiyorlarmış mesaj atıp, 30 TL'lik çek verdiler. Başka bu şekilde sorun yaşayan var mı? ... Mesaja git »
Kartal köprüsü Total lpg 2.05 tl ye geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
3 sefer bu şekilde kullanım hakkı var. Sonrasında pompa fiyatına devam... Mesaja git »
Teb bonus kişiye özel kampanya(puanlar yüklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bende cumartesi müşteri hizmetlerini arayıp sordum. Alışveriş için sektör kısıtlaması yok dedi. Bonusları harcama için dsektör kısıtlaması yapılmamış... Mesaja git »
Teb bonus kişiye özel kampanya başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Mesaj geldi. Bonus yüklenmiş ... Mesaja git »
Metro stok bitiriyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
İnternet paketinin yarısını yidi görsel ... Mesaja git »
Gerçekten öyle oldu :) Daha önce bilgisayara bağlatıp baktırdım, gaz enjeksiyon karışımları falan o tarz bir şeyden yandığını ve tüplü araçlarda kron... Mesaja git »
Çok enteresan genelde şikayet var. Benim aracım lpg'li normalde motor arıza lambası yanık geziyoruz fakat totalden ikinci benzin alımımdan sonra lamba... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078