Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
deadness
Gerçek Adsam sam
KonumSakarya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TEB En Uzun Cuma'da %25 Bonus Fırsatı! En Fazla 75 TL Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Trafik cezası ödeyeceğim Dahildir umarım... Mesaja git »
Radyatör Vanaları Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba Konuyu hortlattım kusura bakmayın. Bir kaç sorum olacak 1. Bu geri dönüş vanalarını taktırdık diyelim, ustanın ayarladığı gibi mi kalacak y... Mesaja git »
Konu içinde önceki mesajlarda bir arkadaş garanti durumlarından bahsetmiş. Yeni alınacak olan kombiye bu cihazı bağlarsak kombinin garantisi devre dış... Mesaja git »
30 lu unibaby yenidoğan ıslak mendil 129 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Uni baby yenidoğandan sonra mı döndünüz bu ürüne? Başlangıçta uni baby kullanıp sonradan geçiş olur mu acaba? Tahriş, pişik vs.?... Mesaja git »
Bazı süper market ürünlerinde gerçekten güzel indirim vardı. Sensodyne pronamel 75 ml skt 2020 bugünkü satış fiyatı 13e yakın dün 11den verdi birde 50... Mesaja git »
150 ye 30 var, kupon kodunu özel mesaj atayım?... Mesaja git »
Mobilden mi yapıyorsun? Dünder beri masterpassla deniyorum. Bir türlü olmadı...... Mesaja git »
Bende de aynısı oldu. işlem gerçekleştirildi diye mesaj geldi, tükendi diye uyardı. mobil şubeye baktım işlem görülmüyor. Anında geri çektiler sanırım... Mesaja git »
500'e 333 çok başkan :) Söyle biraz fiyatı indirsinler... Mesaja git »
Aylık kazanç 12.000 ama sıcak fırsatlarda n11 indirimi kovalıyorsunuz? Hobi olarak galiba Hayatlar 12.000 hayaller tık hızı + hokus pokus kombosu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109