Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
türbülans
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi8 Kasım 1971
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Sıkıntıya girmenize gerek yok.telefonunuzu da değiştirmeyin boşuna.hata telefonda değil çünkü.Türkiyedeki operatörlerin hepsi voLTE yi destekliyor ama... Mesaja git »
s8 ve turkcell le ilgili bir sürpriz..turkcell de volte ve wifi aramaları çalışmıyor..desteklenen cihazlar arasında s8 ve s8+ yok..ne zaman desteklene... Mesaja git »
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
merhabalar..1.6 ecoboost trend x aracım var..start stop sistemi devredışı kaldı..muhtemelen aküden..henüz akü ölçümü yaptırmadım ama tavsiye edebilece... Mesaja git »
s8 de ekranın ortasından parmağı aşağıya kaydırdığınızda bildirim paneli açılıyor..bende böyle en azından..herhangi bir yerden de bir ayar yapmadım... Mesaja git »
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
sesli komut ve otomatik park sistemi olan araçlarda uyumlu cihaz bulmak neredeyse imkansız..ya orijinal sistem olacak ya da bu özelliklerden vazgeçil... Mesaja git »
Değişik açılardan çekilmiş fotoğraflar.. https://img.donanimhaber.com/upfiles/38741/b0a95880-b99d-4aba-b7f6-7c47d99164ad.jpg [si... Mesaja git »
yarın hallederim... Mesaja git »
teyp çerçevesi hepsi burada sitesinde soundmagrus markasıyla mevcut..orada 440 TL civarı bir fiyat yazıyor..iki modeli var..biri resimde gördüğünüz c... Mesaja git »
daha önceki sayfalarda benim aracıma uyguladığım sistemden bahsetmiştim..gerçekten saatin olduğu yere ekranı denk gelen sistemlerde özellikle sürüş es... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
olayı çözdüm..başkasının başına gelirse diye izah edeyim..disabler ile knox ile ilgili herşeyi durdurmuştum..hepsini serbest bırakınca orjinale döndü... Mesaja git »
Arkadaşları

yuemrek

supremum

GoldPunch

Ömer

Duratorq

İmkansız

16_MJT_05

Erıs

SHADOW
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Her zaman doğruyu söyle; ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.096