Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mystrious_man
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İlk Araba:Reno Clio 1.5 dCi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
İlk kez araba alacağım reno clio 1.5 dci 40 bin 60bin km arası 2016 model ve üzeri bakıyorum. Bu bantta bir aracı 50.000 TL- 60.000 TL arasında bulma ... Mesaja git »
İlk Araba:Reno Clio 1.5 dCi başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Neredeyse aynı şartlarda bir araba arayışındayım ben de. Benim de ilk aracım olacak ve 60bin civarında düşünüyorum. Clio 1,5 dci şu an en mantıklı... Mesaja git »
60 Bin Liraya Kadar Araç Tavsiyesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhabalar, İlk aracım olacak. 60bin liraya kadar bir araç bakıyorum. Şehir içinde (İstanbul) kullanacağım. Al-sat yapan biri değilim, yıllarca kullan... Mesaja git »
60 Bin Liraya Kadar Araç Tavsiyesi konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhabalar, İlk aracım olacak. 60bin liraya kadar bir araç bakıyorum. Şehir içinde (İstanbul) kullanacağım. Al-sat yapan biri değilim, yıllarca kullan... Mesaja git »
PS4 PLUS [ANA KONU] ( Şubat 2019 Açıklandı: For Honor , Hitman ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Playstation dünyasına yeni gireceğim, bir el atsanız. PSN plus olmadan multiplayer oyun oynayamıyoruz, multi oynamak için PSN Plus olayından başka ... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bu testi nasıl yaptınız acaba?... Mesaja git »
Q6600 sisteme ekran kartı tavsiyesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
q6600 intel işlemci 4gb ram olacak 500w psu msi anakart bütçem 400 lira daha çok ikinci elden bakacağım sıfır kartlar dolar yüzünden aşırı ... Mesaja git »
Banding testi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Yeni tv aldım. Banding testini nasıl yapabilirim.... Mesaja git »
Samsung 55JU7000 mi Sony 55XD8505 mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Kutuyu açmadan öğrenme ihtimali yoksa durum vahim, açtıktan sonra değişim olayı zor olur çünkü... Mesaja git »
2015 SAMSUNG TİZEN TV başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
55ju7000 de en güzel renk veren ayarlar bunlar. Rtings te verilen ayarları da denedim ama bunun kadar başarılı olmadı. Ben farkli olarak sadece gamm... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109