Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
immortal_plt
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak 1981
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sanırım vodafone s8 için henüz vowifi desteği vermiyor. Sitesinde sadece s7 ve s7 edge desteği gözüküyor. Ben turkcell kullanıyorum. En kola... Mesaja git »
Birde şöyle deneyin. Telefon uygulamasını acın Sağ üstteki 3 noktaya tıklayın Ayarları seçin En altta wi-fi araması seçeneği var mi?... Mesaja git »
Apple iPad Air 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Cevap için teşekkürler. Sanırım 10.3.2 sürümüne güncellediniz, değil mi? (9.3.2 yazmışsınız) Birde güncellemeleri OTA üzerinden veya itunes ü... Mesaja git »
Apple iPad Air 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bende ios 8 deyim hala ama bazı uygulamalar ios 9 ve üzeri istiyor. 10.3.3 e geçersem şarj çok uzer mi? OTA veya itunes üzerinden güncellemenin bir... Mesaja git »
bende uçak modunda da vowifi aktif oluyor. hattım turkcell.... Mesaja git »
Aynen bende de EP-P950 model wireless charger var. Bazen akşam bırakıyorum sabah %84te kalmış ve ısınmış oluyor telefon. Bazen full şarj ediyor. Bu yü... Mesaja git »
kablosuz hızlı şarj kullanan arkadaşlar "ampere" uygulaması ile telefonun şarj değerini ölçebilirler mi? (kablolu-kablosuz ve hızlı şarj açık-kapalı o... Mesaja git »
EP-PG950 model kablosuz sarj aleti kullanıyorum. telefon son günlerde sanki çok yavaş şarj olmaya başladı(telefon pil-gelişmiş ayarlardan hızlı şarj a... Mesaja git »
Ayarlar Baglantilar Wifi Gelismis "Uykudayken wifi'yi acik tut" ayari "her zaman" olarak secili mi?... Mesaja git »
telefona kapatıp acarak denedim olmadı. hatta telefon kapalı olarakta denedim yine %85te kalıyor.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Phantom Phorever

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188