Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
immortal_plt
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak 1981
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kilit ekrani ve guvenlik Diger guvenlik ayarlari Sim kart kilidini ayarla Buradan sadece pin1 degisiyor olmasi lazim. Puk degisimi telden yap... Mesaja git »
telefonu mediamarkt tan alan arkadaşlar, 400tl hediye çekini nasıl alıyoruz? bana satışı yapan kişi; telefonun faturasını fotoğraflayıp samsungwa sit... Mesaja git »
Samsung, Note 7 deki faciadan sonra iyice s8 üzerine odaklanmış durumda. Xiaomi nin yaptığı çerçevesiz mi mix e karşılık, çerçeve oranı %90... Mesaja git »
teşekkürler. bende öncelikli olarak film ve dizi izleme amaçlı aldım. ama sonuçta cihazın tüm özelliklerini kullanmak için oyun da kurmayı planlamış... Mesaja git »
bu konuda yardım edebilecek kimse yok mu? cevap veren olursa çok sevinirim.... Mesaja git »
zidoo x9s cihazına super mario run kuran oldu mu? suan Türkiyede daha market üzerinden sunulmadığı için apk dosyasını indirip o şekilde kurulum yap... Mesaja git »
Benim tahminim S8 3699tl S8+ 4099tl Belki +/- 100tl oynar... Mesaja git »
NOKIAN LASTİKLERİ ve LASTİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
sanırım zincir takmadan çıktınız uludağa. araçta herhangi bir kayma veya savrulma yarattı mı? dur kalklarda patinaja düşüyor mu? cevaplar için şimdid... Mesaja git »
Apple iPad Air 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
merhaba hocam dediğim program bu https://itunes.apple.com/us/app/goodreader-for-good/id549411194?mt=8 ben ücretli versiyonunu kullanıyorum. kesinli... Mesaja git »
Apple iPad Air 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
GoodReader tavsiye ederim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Phantom Phorever

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.102