Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
immortal_plt
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak 1981
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ayarlar Baglantilar Wifi Gelismis "Uykudayken wifi'yi acik tut" ayari "her zaman" olarak secili mi?... Mesaja git »
telefona kapatıp acarak denedim olmadı. hatta telefon kapalı olarakta denedim yine %85te kalıyor.... Mesaja git »
Şarj aletiniz aynı model mi? Birde hızlı şarj kapalı ikende tam şarj oluyor değil mi?... Mesaja git »
@saydam330 tam dolduruyor demiş. Sizinkide tam dolduruyorsa ozaman benim şarj aletinde veya telde bir problem var.... Mesaja git »
Superonline Huawei HG255s 5ghz router ana konu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
merhabalar herkes aynı konudan şikayetçi. wireless problemi. bu konuda çözüm olarak ne yapılmalı? -bir şekilde hg253s ile değiştirip, daha sonra wan ... Mesaja git »
resimdeki kablosuz şarj aletini(EP-PG950) kullanıyorum. telefondan kablosuz hızlı şarj özelliğini kapadığımda, şarj %85te kalıyor. daha fazla pil dolm... Mesaja git »
https://www.samsungwa.com.tr/kablosuz-hizli-sarj-standi-guc-228-322 (129TL) https://www.samsungwa.com.tr/kablosuz-hizli-sarj-standi-yataydikey-ta20... Mesaja git »
Kilit ekrani ve guvenlik Diger guvenlik ayarlari Sim kart kilidini ayarla Buradan sadece pin1 degisiyor olmasi lazim. Puk degisimi telden yap... Mesaja git »
telefonu mediamarkt tan alan arkadaşlar, 400tl hediye çekini nasıl alıyoruz? bana satışı yapan kişi; telefonun faturasını fotoğraflayıp samsungwa sit... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8 / S8+ Ana Konu SM-G950F ⟷ SM-G955F ► S8 / S8+ TEKNİK ÖZELLİKLER ◄ Ağ : ★ GSM/CDMA/HSPA/LTE ★ HSP... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Phantom Phorever

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.133