Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zotee
Gerçek Ad 
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
S8 kullanan arkadaşlar hangi marka kirilmaz cam kullaniyor yazabilir mi bir haftadır koruyucu olmadan geziyorum dandik bir şeyde almak istemiyorum... Mesaja git »
Arkadaşlar tp link modemini kullanıyorum yaklaşık 3 senedir ama hiç memnun değilim hep bağlantı kopuyor ve 2 oda yan tarafta çekmiyor modem değiştirme... Mesaja git »
Sid Meier’s Civilization VI (21 Ekim 2016) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
hafta sonu oyunu deneme fırsatım oldu 2 gün boyunca yaklaşık 10 saat oynamışımdır genel olarak beğendim ama bir sorum olucak yaklaşık 10 tane şehir... Mesaja git »
TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Wallah neden olduğunu anlamadım daha önce manuel kurmuştum yamayı OpenIV programından Asi Loader ve OpenIV.ASI yuklu zaten en az 5 kere kontrol ettim ... Mesaja git »
TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bu yamayı bi ben mi kuramadım eski manuel yamayı kurmustum oynuyordum yenisi cıktı diye mods klasörünü sildim yarım ssatir ugrasıyorum The insal... Mesaja git »
Saat 10.00 da tüm mağazalarda başlıyacak. ilk indirim % 20 30 arası oluyor.sazan avı ama ne yazıkkı bu indirimde cok satanlar kalmıyor 2.indirim %50... Mesaja git »
Arkadaşlar Gta 5 i orjinal olarak satın aldım daha önce hiç oynamamıştım 2 tane sorum olucak cevaplarsanız sewinirim oyunu social club uzerinden ... Mesaja git »
Pro Evolution Soccer 2016 [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar yardım lutfen oyunda setting.exeden tum kontrolleri ayarladım herşey calısıyor ama duran toplarda işareti hareket etiremiyorum hep falso we... Mesaja git »
Zara-Bershka-Pull&Bear-Massimo Dutti indirimi *2 temmuz saat 10:00 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Arkadaşlar biten sıcak fırsatlarda 2 ocağın konusu vardı ve baya faydalı olmuştu aynı şekilde bu indirimi de değerlendirip yardımlaşabiliriz diye düsü... Mesaja git »
MODERN COMBAT DOMiNATiON (PS3 ANA KONU) [PS3 EXCLUSiVE] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
arkadaşlar bu oyunun mac versiyonunu indirdim level atlamadan silah alamıyorum online oynamak istiyorum onuda beceremedim yardımcı olabilecek var mı... Mesaja git »
Arkadaşları

JaSoN_

8
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141