Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Merzah
Gerçek AdMetin Yılmaz
Doğum Tarihi10 Haziran ****
MeslekYazılım & Eğitim
Konumİstanbul,Çekmeköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 62
Son mesaj tarihi: 9 ay önce
Son giriş tarihi: 8 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İgo satın almak başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Merhaba, Kesinlikle tavsiye etmem. Bir kaç yıl önce satın aldım app store üzerinden ve kullandım uzun süre. Fakat bu yıl iOS 11 ile çalışmamaya başlad... Mesaja git »
İş bankası kültür yayınları Modern klasikler dizisi hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
İş Bankası Yayınları Modern Klasikler Dizisi Konu biraz eskide kalmış ama yine de yardımı olur diye düşündüm.... Mesaja git »
Yazı Fontu Oluşturma Programı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Madem öyle bir daha hortlatalım bu konuyu :) Glyphs ile çalışıyorum FontLab'ı denedim, her ikisi de iyi uygulamalar ama sanki Glyphs biraz daha k... Mesaja git »
Mouse-Klavye Seçerken Aman Dikkat ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bu konuyu yazalı 8 yıl olmuş. Zaman ne hızlı geçiyor :) Bu süre zarfında birçok ürün kullandım. Size bu kadar zamanlık tecrübeme dayanarak iki öneri... Mesaja git »
VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Aynen bende kırmızı mavi aydınlatmaları arıyorum kadrandaki tek aradığım o oldu. Araç hakikaten çok ama çok keyifli bu kadarını hiç beklemiyordum. P... Mesaja git »
VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Çok teşekkürler. Sizin araçla aynı sanırım, sadece manuel benim aldığım Golf. Sizden öğreniriz artık özellikleri.... Mesaja git »
Ibanez AEL10E-BK Elektro Akustik konusunu başlattı (3 yıl önce)
Ibanez AEL10E-BK Elektro Akustik Temiz çok az kullanılmış (hatta kullanılmamış desek daha doğru olur) elektro akustik gitar. 900 TL Pazar... Mesaja git »
@Negatiwe hakikaten öyleymiş hiç beklemiyordum. Bu kadar dolu ve bu kadar teknolojik özellikleri olan bir araç beklemiyordum. Golf'ün bu kadar premium... Mesaja git »
VW GOLF 7 ALACAKLARA ÖNERİLER & GOLF 7 HAKKINDA HER ŞEY başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Çok açık söyleyeyim arkadaşlar ben bu kadarını beklemiyordum. Eski arabam Golf 5 den çok memnundum tamam Golf iyi bir araba biliyorum ama bu kadarını ... Mesaja git »
VW GOLF 7 ALACAKLARA ÖNERİLER & GOLF 7 HAKKINDA HER ŞEY başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Çok teşekkürler Allah sizlerede nasip etsin gönlünüzdekini.... Mesaja git »
Arkadaşları

mimarim

District7
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Merzah PC
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
PC
Ses Sistemi
Bowers & Wilkins
Tablet
iPad
Notebook
Apple
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon, Nikon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.188