Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
g4zm4n14
Gerçek Adburak bilir
Doğum Tarihi14 Ağustos 1991
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 8 yıl önce
Son giriş tarihi: 29 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: DDR2 Destekli Am3 destekleyen Anakart tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
bu anakart am3 işlemcide destekliyormu AMD Athlon II X2 250 yi kullanabilirmiyim bununla. bazı sitelerde desteklediği yazıyor bazıları sadece am2/am2+... Mesaja git »
: AVerTV DVB-S Hybrid+FM A700 Discovery HD başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
bana bi arkadaşım verdi. bu uydunun receiverine bağladığın kablo varya çanaktan gelen onu bu karta takıyor uydu yayınlarını izleyebiliyorsun. bi nevi ... Mesaja git »
: AVerTV DVB-S Hybrid+FM A700 Discovery HD başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
aynı soruyu soracaktım konuyu hortlatıyorum varmı bilgisi olan bu kartta şifreli yayınları izleyebilme imkanımız varmı... Mesaja git »
: Sanal Reyonum başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
bu siteden daha önce alışveriş yapmış olan varmı bende nokia 5800 almayı düşünüyorum burdan fiyat çok uygun şikayetlere filan bakıyorum çok memnun ola... Mesaja git »
: Sony anavatanı Japonya'da disket satışına son veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
ben bi sıkıştırıp bişey yapıyordum disket 2 mb filan oluyordu... Mesaja git »
: İntel Celeron 2,4 775 Pin. E3200 Isı başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
aynı işlemci bendede 50-55 derece oc siz ve boşta bizim işlemcilerdemi bi sorun var hardwaremonitörde biosta aynı gösteriyor P5B anakart en güncel b... Mesaja git »
: speedstar joystick sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
çok pis hortlatırım aynı sorun bendede var... Mesaja git »
: Club3D Radeon HD 5850 modelini satışa sundu başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
türkiyede sanalmarketimde gigabyte 5870 veya 5850 vardı ... Mesaja git »
: Megane II Kısayol tuşları başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orijinalden alıntı: crazyarif camları kilitle beraber kapatmak için sanırım şöyle yapılıyor; arabadan indin kapını kapattın, kumanda üzerin... Mesaja git »
: Megane II Kısayol tuşları başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
konuyu hortlatayım azıcık bizde 2008 extreme var indim denedim burda yazanlardan işime yarayabilecek olan kısayolları 1. vitest+fren+start yaptım... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

a_karademir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
| Intel E3200 | Asus P5B | 1.5 GB Ram | PowerColor HD4730 512 MB | Boost 450 Watt |
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistem

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125