Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MrBeardo
Gerçek AdAta
KonumSakarya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 9 ay önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
ETS 2 de hangi paketi almami onerirsiniz ? Deluxe almaya deger mi?... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
ETS 2 hangi paketi almamı önerirsiniz?... Mesaja git »
Bende xiaomi yerine bunu almayı düşünüyorum artık ama yeni gümrük yasasından dolayı gümrükte sıkıntı olabilir, gearbest e siparişte iletsek TC numaram... Mesaja git »
Aksiyon Kamerasi Eken H8 4K 30 Fps incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
OlguErhan Hocam bende xiaomi yi ile H8R arasında kaldım. Tavsiyede bulunabilir misiniz ikisinide kullanmış biri olarak , birde xiaomi nin aksesuarları... Mesaja git »
Takaslık M4A1-S | Master Piece WW başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Güncel... Mesaja git »
Takaslık M4A1-S | Master Piece WW konusunu başlattı (10 ay önce)
Elimdeki M4A1-S | Master Piece Well Worn silahı GTA V ile takas etmek istiyorum. Malum suan indirim döneminde yaklasık olarak aynı fiyattalar. Düşünen... Mesaja git »
ESEA 1 haftalık guess pass isteyen içeri başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
yaz hocam benide deneyeme fırsat olur... Mesaja git »
Cs go da 10 kisi nasil oynariz ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
İnternetinize güveniyorsanız(oyunu kuran kişi) 10 kişilik oyun kurup konsol kodlarıyla warmup süresi , takımların kendi içinde konuşabileceği gibi kod... Mesaja git »
kinguin random cs: go skin case'ler mantıklı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
bende 3 kere alışveriş yapmıştım dün gece yine ak47 case aldım sabah kontrol için girdiğimde order status canceled yazıyordu. ticket açtım bakalım ger... Mesaja git »
4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Sakarya / Adapazarı (Merkez) iphone 5s değerleri http://img.donanimhaber.com/upfiles/383892/1d507757-b862-4430-b146-f060f5c1de71.PNG... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.091