Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eranyumm
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beykoz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 77
Son mesaj tarihi: 50 dk. önce
Son giriş tarihi: 36 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (50 dk. önce)
arkadaşlar benim cihaz hard brick oldu sanırım. şarja takınca 2 defa kırmızı bildirim ışığı yanıp sönüyor. cihaz açılmıyor, fastboot ya da edl modd... Mesaja git »
Migros Sanalmarket Algida Dondurma 30/15 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
gecen seferki kampanyadan aldığım magnumlar var, arada yiyoruz ama net olarak bir şey söyleyeyim. bunlar dondurma falan değil arkadaşlar. boşuna para ... Mesaja git »
yok hocam yükledim ama aynı şekilde devam ediyor. birisini aradınız diyelim, karşıdan gelen ses hoparlör açılmış kadar yüksek geliyor. sesi en düşük s... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Cevap: LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
yok hocam maalesef böyle bir sorun var. xda'da RR'nin kendi forumunda da bu sorundan bahsedenler var. ben ayrıca bir kernel vs. yüklemedim. Romla bi... Mesaja git »
Cevap: Cevap: LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hocam yukarda bir arkadaş bahsetmişti. RR 15/06 sürümünde pubg'de kasma oluyormuş, işlemci sıcaklığı 45 dereceye gelince sanırım hızını kesiyormu... Mesaja git »
Cevap: LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam ben de az once yukledim. Ses cikislari genel olarak yukselmis ama telefonla konusurken sanki ahize acikmis gibi disariya ses veriyor. En kisik s... Mesaja git »
LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
burada farklı kullnicilar yazdığına göre demek böyle bir kasma sorunu varmış. en son cross fire isimli FPS tarzı oyun oynadım kasma olmadı. arada oyun... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Cevap: LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
hocam romu yüklediğim şekilde kullanıyorum, hiç bi değişiklik yapmadan pubg oynamıştım. yeni gelen güncellemeden sonra bozduysa bilemeyeceğim.... Mesaja git »
Cevap: LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
az önce denedim Dotos'u , onu deneyince gördüm ki, RR gercekten hizliymis. dotos'da ayarlarda bir yere tikliyorsun, en az 1 sn sonra tepki veriyor.... Mesaja git »
Cevap: Xsara genel sohbet ve Sorunları çözme alanı başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
ya montaj hatası var ya da anahtar bozuk. yan sanayi anahtarlarda benzer sıkıntılar olabiliyor. anahtarın markasını hatırlıyor musunuz? yeşil kutu vs ... Mesaja git »
Arkadaşları

albati

erenun

efem-35

bradenburg

wishmaster_ist

Blindfire

kayipqenc

leonidas26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172