Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eranyumm
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beykoz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 77
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam teşekkürler, müsait bir zamanda inşallah denerim. sizde şu an miui 'nin hangi versiyonu yüklü? güncellemeleri yapıyor musunuz?... Mesaja git »
★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bence ön kamerayı özellikle selfie çekmek için tasarlamışlar. fotoğraflar biraz abartılı görünüyor. ama düşük ışıkta bile iyi fotoğraflar çekilebili... Mesaja git »
★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
hocam merhaba, sizin pro 3 bozulmuş muydu? benim ki bootloop oldu, bir kapandı bir daha açamadım. bu cihazı da yeni aldım. işlemler biraz karışı... Mesaja git »
Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
ben geçen sene beyzade almıştım n11'den. filtresiz güzel bir yağdı. bu sene daha uygun fiyatlı ve yorumları da iyi olduğu için spilos aldım. akhisar'd... Mesaja git »
★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
arkadaşlar konu başında bununla ilgili bir bilgi bulamadım. telefon kırmızı kutulu olanlardan. türkçe yüklü olarak geldi miui 9 vardı. güncelleme görü... Mesaja git »
tühh bonus'u yerin dibine sokmuş herkes... ama haklılar da.. en fazla 150'ye 25 verir... yanına saçma sapan şartlar da koyarlar muhtemelen. gerçe... Mesaja git »
N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
arkadaşlar size mail gelmedi mi? gelen maile göre 11.11'de kupon satışı yok. boşuna beklemeyin avcunuzu yalarsınız demişler... yarın cumartesi günü ... Mesaja git »
Turkcell 20₺ Hediye başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Turkcell Android kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilir. Bir hafta Google Play Store'de geçerli 20 lira için Basla yazıp 2255'e yolluyor... Mesaja git »
Yapikredi tlcard ile gida marketi 30 tl puan hediye başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
TLcard ile yapacağınız 3 adet 100 TL ve üzeri gıda market alışverişinize 30 TL puan hediye! 9 - 30 Kasım 2018 tarihleri arasında TLcard ile Yapı Kred... Mesaja git »
N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
bu sene televizyonlara reklam falan veriyorlar. bu şekilde daha fazla ciro yapabileceklerini düşündüler sanırım. ama umarım pişman olurlar... Mesaja git »
Arkadaşları

albati

erenun

efem-35

bradenburg

wishmaster_ist

Blindfire

kayipqenc

leonidas26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
2.516