Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
iso0606
Gerçek Adismail
Doğum Tarihi20 Haziran 1984
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 123
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 25 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Kardeş platinlemek ne demek ne işe yarıyor... Mesaja git »
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bir ifşa daha Maç boyunca bağlantı kasan bu zat öne geçince de sürekli geri pas yaptı karşınıza gelirse ne yapacagınıZı biliyorsunuz Tolunay_61 ni... Mesaja git »
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bana hilecinin birine laf söyledim diye 7 gün ban atılmıs canları sag olsun.ben yüne bir hileciyi ifsa edeyim ozaman Arkadasın puanı baya bi yuksek ... Mesaja git »
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bizim pes te yaşadığımızı gerçekte tothenam yaşadı degea ya karşı .demekki oluyormuş bu hayvan oyunda da gerçekte de yemeyecem diyorsa yemiyor ??... Mesaja git »
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Teşekkürler kardeş... Mesaja git »
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Talasta kimin gelebileceğini öğrenebileceğimiz bir yer varmı yoksa kafasına göre mi... Mesaja git »
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Dear konami öncelikle allah belanı versin yada god damin you. Kaç gündür momentumun kıralını yaptın 10 maçta 2 maç aldırmadın tamam da dünya sıralası... Mesaja git »
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Legenlere karşı maç çevrilir sonunda ??... Mesaja git »
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Pas manyagı yapmışlar resmen pres yaparsan harcarlar vallahi ilk maç 1-0 husran bakalım ?? gerisine... Mesaja git »
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Listeleri koyabilirmisiniz size zahmet ??... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK 711 TL LİK VATAN ÇEKİ
Alıcı: mustafa982
Tarih: 17 Ekim 2014; 17:31:57
Yorum
İsmail Bey e ilgi alakası ve hızlı kargo için teşekkür ediyorum. Kendisine güvenerek önce para, sonra kargo şeklinde alışveriş yaptım. Aldığım çeki sorunsuz kullandım.
Genel Puan

Ürün: SATILIK GTX 285 1GB 512 BİT (190 tl oldu son fiyat)
Alıcı: aRşİmET
Tarih: 11 Şubat 2013; 14:39:19
Yorum
Ekran kartı aldım hızlı ve GÜzel bir alışveriş oldu. İLGİSİ İÇİN TEŞEKKÜRLER:
Genel Puan

Ürün: SATILIK MUHSKİN REDLİNE 2X2 DDR2 1066 (5-5-5-12)
Alıcı: 61bordomavi
Tarih: 1 Ekim 2010; 0:41:46
Yorum
arkadaş, alışverişin başından sonuna kadar çok ilgili, çok samimi gerçekten. güvenilir bir arkadaş,
Genel Puan

Ürün: SATILIKK SIFIR foXconn dh045 HTPC kasa
Alıcı: coolti
Tarih: 22 Nisan 2010; 22:04:31
Yorum
İlanda belirtiği üzere sıfır ürün ve özenli kargo. Teşekkür ederim
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078