Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
utku191
Gerçek Adutku cetin
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Stellaris[9 Mayıs 2016] PARADOX |ÇIKTI!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Utopia ile gelen bedava yama da baya büyük bir yama o yüzden. Stellaris'i oynamak isteyen Leviathan ve ana oyunu alıp direk çökebilirler başına. Utopi... Mesaja git »
Stellaris[9 Mayıs 2016] PARADOX |ÇIKTI!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Daha dün demiştim öngördüğüm tarihi ama beklediğimden çok önce çıkartıyorlar umarım temiz bir çıkış yapar ES2 :) . https://twitter.com/Amplitude/stat... Mesaja git »
Oyuncuların, en ince detayına kadar faction tasarladığı yarışmadan yine oyuncuların oyları ile seçilen son 1 faction kaldı. Ondan sonra baya cilalama ... Mesaja git »
Endless Space 2 iyi olacak, batma gibi bir durumları olamaz gibi düşünüyorum:). Endless Legend ile zaten yeterince başarıya ulaştılar ki tüm endless o... Mesaja git »
Stellaris'te herhangi bir tarih olmadığı için tarihi kendimiz yaratmamız, yarattığımız ırklarla kendimiz bağdaştırıp bir anlamda Role Play yapmamız be... Mesaja git »
Total War: Warhammer (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Oradaki resmin Lustria olduğunu savunanlar var. Dolayısıyla insanlar ya Aztec Total war gelecek diyorlar ya da Lizardman faction'ın garanti olduğu Tot... Mesaja git »
Yeni Skoda Fabia 1.2 TSİ 110 DSG Style satın aldım. başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Ben de birkaç bir şey ekleyeyim: -Bagaj hacmi daha büyük -1.0 ECO TSI almazsan, motor gücü ve tork daha yüksek Fabia'nın. -Güvenlik olarak daha i... Mesaja git »
Grim Dawn (2016) [ANA KONU] - Ashes of Malmouth(DLC) Çıktı! başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bugün açıklayacakları şey... evet beklediğim gibi Necromancer oldu http://www.grimdawn.com/forums/showthread.p... Mesaja git »
Grim Dawn (2016) [ANA KONU] - Ashes of Malmouth(DLC) Çıktı! başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
DÜz oyun şu anlık senin ihtiyacın olan her şeyi kapsıyor. Geliştiriclere ekstra para vermek istersen, kozmetik amaçlı Loyalist Dlc'si ve ya karakterle... Mesaja git »
Inquisitor class'ında zaten Lightning büyüleri var ekstradan başka bir class'a daha bu hasar tipini koymamışlardır diye düşündüm dolayısıyla k... Mesaja git »
Arkadaşları

bobafett

ElektronicWolf
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
aLeVLi TiLkİ Firefox Hakkında Herşey

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109