Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
YeGU
Gerçek AdÖmer GÜNGÖR
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 9 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: CasperN ile yapılan sorunlu alışveriş başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
CasperN'e hesap no'mu pm attım. Bakalım kaç güne yollanacak kargo param(30 TL), kaç aya mı demeliydim acaba... Mesaja git »
: CasperN ile yapılan sorunlu alışveriş başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: CasperN BU BU FORUMA SON YAZISIM YEKTA ARKADASA 8 OYUN YOLLADIM GÖNDERDİĞİM OYUNLAR TEK TEK HESAPLASANIZ 400 Ü GECER BANA GE... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: kyorhan Şöyle yaptım, 400 TL yolladım vs yazmış. YeGu ne oldu hakkaten yolladı mı ? Yoksa yine yalan mı söylüyor ? 400 ... Mesaja git »
Gönderilecek son posta oyunum "hala" gönderilmedi Oyunlar 3+1 şeklinde gönderilecekti ama ne hikmetse tek tek gönderdiler ve ödediğim kargo masrafı za... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: CasperN pmlerini okusan yegu dün sana takip numöarasını yolaldıgımı görürsün.Bugün sorgulattıgımda kargonun megacenterda old... Mesaja git »
Kargomdan hala bir haber yok. Takip numarasını da vermediniz kuzenin de telefonuna bakmıyor. 2. Kesin gelecek değişiniz ama yine gelmedi. Bu iş kolay ... Mesaja git »
Yaklaşık 1 hafta önce "kesin yarın yollanacak" denen kargom 5-6 gün sonra yani bugün yollanmış. CasperN kuzenimden alırsın takip noyu dedi ama kuzenin... Mesaja git »
Benim param hala iade edilmedi, garip garip sorunlar çıkıyor ve param iade edilemiyor bir türlü nedense. 70 günü geçti heralde bu nasıl bir iştir anla... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: enclave "CasperN" nickli arkadaşım bendeki msn adresi ki bu adresten kendisi ile baya bi konuştuk "gtkuvvetli@hotmail.com" i... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: milou YÖNETİME AÇIK MEKTUP BU PSN ŞAHISIN ALIŞVERİŞLERİDİRZATEN KENDİSİNİN YAPMIŞ OLDUĞU ALIŞVERİŞLERDE YAZMKATADIR!!!!... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156