Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
davidddd
Gerçek AdAli kodan
Doğum Tarihi1 Şubat 1985
KonumEskişehir, Odunpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 84
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
taktik için teşekkürler. Birkaç kez de öyle deneyelim belki denk gelir.... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
2 saniye fark var derken siz de mobilden alıyorsunuz değil mi benim de 3500 puan var ama su ana kadar hiç işime yaramadı yakında 7. ağaca geçeceğim ba... Mesaja git »
Askere gitmeden önce rezil olma hikayem başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
adam zebanisiz zebani hikayesi yazmış. vay bea... Mesaja git »
A101 7 Aralık Perşembe - mi band2 benzeri vs başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Akıllı bileklik vb ürünlerde en önemli noktalardan biri belki de en önemlisi yazılım desteğidir. Bunu göz önünde bulundurarak, araştırarak alışverişin... Mesaja git »
vergi konusunda sormuştuk kargo gelince de bilgi vereyim: Xiaomi Yeelight RGBW led ampül almıştım 17 günde elime ulaşmış oldu. Alljoy kargo firmasıyl... Mesaja git »
Halkbank Parafcard Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Anladığım kadarıyla bu iki kampanya birleşebiliyor. 300 tl akaryakıtta 2*10 TL+ 40TL olmak üzere toplamda 60 TL yapıyor o zaman çok iyi değil mi? PAR... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Gönderip göndermemek size kalmış ama düşüncenizi takdir ettim ondan cevap yazmak istedim. En azından yaptığınız masrafı ve sonucu karşı tarafa bildir... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
joybuy sitesi de bunların bildiğim kadarıyla. Yalnız ben çakma aliex. sitesi gibi görüyordum dediğim gibi. Şimdi bir üye olayım o zaman birşeyler arar... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
JD.com bu kadar büyük bir site mi neredeyse aliexpress kadar alışveriş yapılmış. Benim gözümde çok daha küçük görünüyordu aliex. için forumda bir sürü... Mesaja git »
ayarlardan bulamadım ama tema olayı aklıma gelmedi onu da deneyeyim teşekkürler. @Lirikal Militan Ben de Mi4 kullanıyorum kendimde sıkıntı olmaz da... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: alınık xbox 360 kinect
Alıcı: Gokhan2121
Tarih: 16 Eylül 2015; 16:51:04
Yorum
genel olarak iyi bir alışverişti tşk ederim
İmza
Biz daha 6 yaşında soğuktan titreyerek; "Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun" diye ant içtik.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Fenerbahçe
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Hakkında
ด้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็
Biz daha 6 yaşında soğuktan titreyerek; "Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun" diye ant içtik.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109