Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
davidddd
Gerçek AdAli kodan
Doğum Tarihi1 Şubat 1985
KonumEskişehir, Odunpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 82
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Nokia’nın Türkiye fiyatları belli oldu: Nokia 3, 5 ve 6 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Nokia 3 çöpten hallice diyecektim ama değil ya bildiğin çöp ve 1000 tl... Mesaja git »
4 Mbps'ye Kadar Limitsiz 20 GB AKK 9,90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
kampanya çok iyi görünüyor.... Mesaja git »
Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
şahsi görüşüm sizi yönlendirmek de istemem ona göre yorumu okursanız sevinirim. 3371 modelini aldım 2 seneyi geçti. Şu anda kullanılmaz halde diğerle... Mesaja git »
BİM-A101 -ŞOK marketlerde ucuz kaliteli ürünler. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
uzun zamandır zeytini bimden alırız mor renkli olanından. 2-3 ay önce artık zeytinler eski kalitesinde gelmemeye başladı ve vazgeçtik an itibariyle n... Mesaja git »
Far Cry 3, Steam Cüzdan Kodu ve KEY Çekilişi [SONUÇLAR AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
cıkacağı yok ama çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Konuda üye işyerinde tamamını kullanabilirsiniz yazıyor. Hopiye girince bp yi hopili olarak gösteriyor. Ben 30 paracıkla gidip bp den 30 tl lik be... Mesaja git »
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
dr strange e de benziyor ama film daha yeni. Değildir büyük ihtimal... Mesaja git »
VW CEO'su: "Tesla’nın yaptığı her şeyin daha iyisini yaparız” başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Türk müymüş bu adam?... Mesaja git »
aldım. teşekkür ederim... Mesaja git »
DH'nin Ölücü Olması ! Burdaki ölücüleri dinlemeyin başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hiç komik değil... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: alınık xbox 360 kinect
Alıcı: Gokhan2121
Tarih: 16 Eylül 2015; 16:51:04
Yorum
genel olarak iyi bir alışverişti tşk ederim
İmza
Biz daha 6 yaşında soğuktan titreyerek; "Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun" diye ant içtik.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Fenerbahçe
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Hakkında
ด้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็
Biz daha 6 yaşında soğuktan titreyerek; "Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun" diye ant içtik.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.141