Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
davidddd
Gerçek AdAli kodan
Doğum Tarihi1 Şubat 1985
KonumEskişehir, Odunpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 84
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Mercekli Led Park Lambası T10 [SS'li] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
teşekkürler. Evet, araştırırken ona da denk geldim led ampuller tek taraflı olur diye yazıyor.... Mesaja git »
Uyumsuzluk olmasın en azından diye bir sormak istedim sıkıntı çıkarmaz heralde. linktekinden 1 adet aldım gelince takar denerim bakalım. teşekkürler... Mesaja git »
Merhaba, Yeni bir konu açmak yerine üzerinde biraz durulmuş bir konuya mesaj yazayım ki hem bu bilgiler tekrar görünsün hem de yakın konu olduğu için ... Mesaja git »
park ampülü tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba, Yeni bir konu açmak yerine üzerinde biraz durulmuş bir konuya mesaj yazayım ki hem bu bilgiler tekrar görünsün hem de yakın konu olduğu için ... Mesaja git »
DeFacto 3adet pantolon 40TL, 6/9 adet 70TL. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynı şekilde ben de öneririm Theorie ve bir de Centone vardı. Bunlar kumaş olarak Altınyıldız kullanıyordu. Kaliteli ve uzun ömürlü birkaç şey almıştı... Mesaja git »
Araba Kuruş Değil Litre yakar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bizim araba cebimizi yakıyor.... Mesaja git »
Blueskysea B1w Araç kamerası incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eğer öyleyse sıkıntı gerçekten. Ben park için bir cihaz arıyorum. Park modu olmadıktan sonra çok işimi görmez fiyat olarak güzel fakat park modu olan ... Mesaja git »
Blueskysea B1w Araç kamerası incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hardware kit denilen kablo farklı bir yere mi bağlanıyor acaba? Normal usb girişinden powerbank e bağlanarak park modu kullanılabilir mi?... Mesaja git »
Merhaba, araç içi kamera için şu ana kadar hiç araştırma yapmamıştım. Takip etmediğim için çok bilgim yok ve karışık geldi açıkçası. - pilli değil ... Mesaja git »
Aracınız Kaç Litre Yakıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ortalama hızınız ne kadar acaba? Yaris 2011 1,0 benzin Benim şehiriçi 16-17 km/h hız ortalama 8 lt şehirler arası 65-70 km/h hız ortalama 4,5- 4,7 l... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: alınık xbox 360 kinect
Alıcı: Gokhan2121
Tarih: 16 Eylül 2015; 16:51:04
Yorum
genel olarak iyi bir alışverişti tşk ederim
İmza
Biz daha 6 yaşında soğuktan titreyerek; "Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun" diye ant içtik.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Fenerbahçe
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Hakkında
ด้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็
Biz daha 6 yaşında soğuktan titreyerek; "Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun" diye ant içtik.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.188