Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tanjugunduz
Gerçek Adtanju gunduz
Doğum Tarihi17 Temmuz 1985
Meslekmatematik öğretmeni
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 211
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ege Akdeniz turu kendi aracımla yardım lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
dostlar bana yardımcı olun lütfen 5 temmuza kadar planlama yaptım ve kalacağım yerlerin rezervasyonunu yaptırdım ancak son 2 günü planlayamıyorum marm... Mesaja git »
Ege Akdeniz turu kendi aracımla yardım lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
berkay bey yardımlarınız için çok teşekkürler . ben bahçelievler şirinevlerde ikamet ediyorum. edremit körfezini 2 senedir a dan z ye gezdim en ince a... Mesaja git »
Ege Akdeniz turu kendi aracımla yardım lütfen konusunu başlattı (9 gün önce)
özellikle ege ve akdeniz sahillerini bilen dostlar lütfen yardımcı olun aracımla istanbuldan çıkıp belli noktalarda 2,3 gün konaklayıp devam edecek ş... Mesaja git »
Dostlar sahurdan sonra sürekli tatila yerleri ve gezi planalri baktım sizlerden tavsiye bekliyorum Öncelikle eşimle ilk yilimizda jolly turla ege ... Mesaja git »
benim paraf kartım deforme olmuştu yenileyin dedim banka troy logolu kart göndermiş ancak ben bu kartı 4 aydır kullanıyorum zaten az önce n11 den bebe... Mesaja git »
HOOVER BV71_BV20011 BRAVE TOZ TORBALI ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE 159 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Xarion pro is gormez mi esim torbali istemiyor bu urunde de ayni filtreler yok mu acaba ?... Mesaja git »
HOOVER BV71_BV20011 BRAVE TOZ TORBALI ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE 159 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bahtiyaraziz. Bahtiyar bey benim evde arnica bora var esim her temizleden sonra icini temizlemekten bikti iyi bir supurge al diyor . Ben philips in 8... Mesaja git »
Paraf ile E-Ticaret Harcamalarınıza %10 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
dostlar bende paraf var ve bugün paraf günüm trendyoldan altın alınca karlımoluyor mu ki zaten piyasadan 10 tl pahalı o yüzden bir anlam ifade etmiyor... Mesaja git »
Kac tl ye geliyor gumrukle birlikte... Mesaja git »
Yerli otomobilin ilk prototipi 2019'da Cenevre'de sergilenebilir başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Benim dikkatimi çeken 2019 da tanıtılan araç 2022 de üretim yapılacaksa yine teknolojinin gerisinde kalmaz mi ? O yüzden bence seri üretimler hazır... Mesaja git »
Arkadaşları

Commodore_64_

bukalemuns

boylum

BL@DE

Weycell 61

mehmet328

asdfg_1453

PeGaSuS@01

army6rr

v_d_t

fatihmc

nightblueist

DrachenSky
Pano

Commodore_64_
30 Temmuz 2009; 14:07:07
kendisinden samsung usb yazıcı aldım sorunsuz bir alışverişti herkese tavsiye ederim.

geçen sene kılpayı kaçırdık inşallah bu sene şampiyon oluruz.(kaliteli sol açık lazım burayada yazıyorum)

Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK XBOX 4GB SLİM KİNECT Lİ EKSTRA KOL ORJİNAL OYUNLAR
Alıcı: pepe7115
Tarih: 16 Ekim 2012; 13:58:13
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILIK zalman nc 1000 notebook soğutucu
Alıcı: Nicholai Hel
Tarih: 11 Ağustos 2009; 17:26:51
Yorum
Genel Puan

Ürün: Cod 4 55 tl , Nba 2k8 25 tl , sıfır faturalı garantili sixasisler 65 tl
Alıcı: Spica
Tarih: 24 Mart 2009; 0:01:28
Yorum
Güvenilir ve sorunsuz alışveriş yapabileceğiniz bir forum üyemiz. Teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: SATILIK PES 2009 90 TL , CALL OF DUTY 4 55 TL VE NBA 2K8 TL...
Alıcı: erdemu
Tarih: 20 Mart 2009; 17:22:00
Yorum
Dürüst ve açık sözlü bir satıcı. Rahatlıkla güvenerek alışveriş yapabilirsiniz. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: SATILIK 40 GB PAL PS3 2 yıl Eurasia Garantili
Alıcı: Charon_tr
Tarih: 9 Mart 2009; 21:42:13
Yorum
ilgili, güvenilir bir kullanıcı.
Genel Puan

Ürün: silinebilir..
Alıcı: seniorres2003
Tarih: 7 Mart 2009; 0:39:56
Yorum
İmza

#formalarimiztertemiz
http://formalarimiztertemiz.com/
Trabzonsporlu Olmak Onurdur Onur !!
2010-2011 şampiyonu TRABZONSPOR
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
benim pc
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Turkcell
Takım
Trabzonspor
Steam
tanjugunduz
TV
LG, Philips
Notebook
victor
Fotoğraf Ekipmanları
Canon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141