Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
badtr
Gerçek Adokan
Doğum Tarihi1 Ocak 1972
MeslekBütçe planlama ve kontrol yön.
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ | İmza Eklendi | başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
arkadaşlar m4 te birini aramaya bastığınız anda ekran tuş kilidine geçip kararıyor, yan yuşa bastığınızda açılıyor, ama arama yaptığınız anda değil... Mesaja git »
cift simli telefon öneri başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Biri ile konusurken diger hat ulasilmaz durumda oluyor bunu biliyorum zaten taninmis markalarin tamami bu sekilde ama en azindan ikiside ayni ayni and... Mesaja git »
cift simli telefon öneri konusunu başlattı (4 yıl önce)
selam arkadaşlar her ne kadar tum telefonlarda konuşma esnasında diğer hat ulaşılmazda oluryorsada iki telefon taşımaktan sıkıldım, biri iş biri ... Mesaja git »
SONY XPERIA M2 DUAL ÇİFT SİM KART AYNI ANDA AKTİF DEĞİL başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
ben dual sim bir telefon arıyorum epeydir anladığım kadarı ile piyasadaki tüm çift sim li telefonlar boşta iken ikisi de aktif oluyor ama bir hatla k... Mesaja git »
SAMSUNG I9082 Galaxy Grand Duos Çift Hatlı 5'' başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
konuyu baştan sona okudum, anladığım kadarı ile yönlendirme olmadan bir hat la konuşurken diğeri aranır ise ulaşılamaz diyor. Ama ben teknosa ile de... Mesaja git »
Çift sim çift işlemci öneri başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
İstanbul bilişim ile de görüştüm tek model olarak grand dedi iki hatta aktif 799 tl... Mesaja git »
teknosa ile konuştum core da tek işlemcili imiş biriyle konuşurken diğeri kapalı görünüyormuş, çift işlemcili olarak galaksi Grand modelinde var sa... Mesaja git »
Philips te tek işlemcili ayrıca ram 512 imiş alınmaz bir telefon çift işlemcilerin listelendiği doğru dürüst bir site bile bulamadım ya... Mesaja git »
Samsung C5212 dokunmatik bir telefon değil caper via çift hat ama çift işlemcilimi net bilgi bulamadım ayrıca casper çok kötüleniyor... Mesaja git »
win için bir kullanıcı şu yorumu yapmış merak eden arkadaşlara kesinlikle şunu söyleyeyim çift hat kesinlikle aynı anda etkin değil. Bekleme konu... Mesaja git »
Arkadaşları

yoldash

metin abi

Manyetizma

SorrowOcean

sarppy

mehmet328

Felice Forte

hakan-48

Racer_ali
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Hakkında
CE50BADAB3B14988A5ECD60E53E1D744.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.219