Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Miharbi
Gerçek Adibrahim **e**n**
MeslekKamu
İlgi AlanlarıAnime, MMORPG, elektronik
KonumBalıkesir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Mart 2003
2. el mesaj sayısı: 1277
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Dik duruş için hangi şehir bisikleti? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hepsi aşağıdaki tarz ve muhtemelen model bisikletleri kullanıyor. https://sahi.io/s/y99rTaO2... Mesaja git »
Bisiklet Konusunda yardıma ihtiyacı olanlar yazabilir :) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Biraz daha şehir tarzı bakardım ben. Bu bisiklet araziye yönelik ve 26" jant olması nedeniyle daha küçükçe bir yapısı var, nispeten daha yorucu olur m... Mesaja git »
Zaman paradan değerli ise Aliexpress fiyatlarının yaklaşık 2 katına Amazon üzerinden, muhtemelen 10 gün kadar zamanda temin edebilirsiniz. Ge... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Cevap: Merida Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Muhakkak sevecektir, bisiklet apayrı bir lezzet. Ben özellikle geceleri az trafik bol serinlikli turları seviyorum Aynakol oranlarınıza baktım da Cr... Mesaja git »
Merhaba, kendim Ulanzi Ironman kullanıyorum. Ayrıca şunun da siparişini verdim, gelmesini bekliyorum.... Mesaja git »
Max 2 kullanıp yürüyüş yaparken eşofmana sığdıramayan, spor salonunda koyacak yer bulamayana ufacık bel çantası tavsiye ederim. Kullanmadığın zaman av... Mesaja git »
Cevap: Merida Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Hayırlı olsun, güle güle kullanın inşallah. Fiziken görmedim hiç ama resimde çok farklı durmuyor sizin Crossway ile Big Nine. Sizin Crossway de oldukç... Mesaja git »
Cevap: Bisiklet Konusunda yardıma ihtiyacı olanlar yazabilir :) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
İkinci el temiz Merida tavsiye ederim size, Crossway 300 yahut 100 model. Boyunuza uygun kadroda satılık ürüne denk gelmedim sahibinden.com üzerinde, ... Mesaja git »
Cevap: Bisiklet Konusunda yardıma ihtiyacı olanlar yazabilir :) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-merida-crossway-40d-sehir-bisikleti-580669604/detay... Mesaja git »
Ekran parlaklığı çok yüksek seviyelere çıkamıyor, doğrudur. Bu batarya ömrü uzatmak için değil maliyet kaygısı nedeniyle alınmış bir karar muhtemelen.... Mesaja git »
Arkadaşları

huzeyfe

MSC

meciteren

teutara

onurk_

oktay1910

aep10
Pano

meciteren
23 Nisan 2009; 17:40:52
çok güvenilir dürüst biri alışveriş yapacak olan kesinlikle sorunla karşılaşmaz
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık: A-Data Vitesta 2*512MB DDR 566 Mhz
Alıcı: profesör pato
Tarih: 6 Mayıs 2009; 13:36:56
Yorum
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Güncel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC
TV
Panasonic
Klima
Bosch
Ses Sistemi
Creative
Tablet
iPad, Kindle
Notebook
LG
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
2. El Forumunda Alışveriş Yaptıklarım:
...alpi80-amdfanatic--BEYLİKDÜZÜ-brtana-cafesnet-calis-cembo-cengiz_1983-co-collosus-çaylak-dead_eye-drunkard-ENGEREK-erginates-Evoo-FATALIST-gargicim-gürcü-Helper-ilhanethema-jacktheripper-java-kartal_07-Knightfall-mec-mecooo-melih.yanardağlar-MENEME2002-muratremx-Negative-NeRoBiAnCo-ozgboy-pain-paparazi-Piêr Dé Sans-pinkcrow7-plextor-Punisher-RapStarX-red a!ert-reLo-siyau-Soultrap-superboyonline-SUPERMAN-talip333-tibi-tribalpk-TuzsuzDELiBEKiR-vanted-Viredox-...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094