Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
**green-eyes**
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fiyat/performans oranı yüksek android box tavsiyrsi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba İletişim için mail verirmisin.... Mesaja git »
anladığım kadarı ile kronik bir ısınma ve adaptör sorunu var. o zaman başka cihaza yönelmek gerek.... Mesaja git »
arkadaşlar, bu cihazdaki ısınma ve adaptör problemi halen devam ediyormu? ayrıca birkaç versiyon var galiba, hangisini önerirsiniz? ona göre gearbestt... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hocam şu işi anlatırmısın? nasıl yedeklenir, nasıl yüklenir, vs. kılavuz niteliğinde olur hem.... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
merhaba, cevabınız ve mesajınız için çok teşekkür ederim. bende ise tam tersi oldu. sizin mesajınızdan önce nette küçük bir araştırmada aşağıdaki me... Mesaja git »
arkadaşlar cihazımın wi-fi bağlantısı ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. aynı wi-fi üzerindeki tüm tv, mobil, tablet cihazlarım internete bağlanıyor, anca... Mesaja git »
Xiaomi Akıllı Ev sistemleri (bir bölümü) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Merhaba arkadaşlar bu ara sürekli değişik değişik sistemler görüyorum, ve fiyatları görünce inanamıyorum açıkçası. Bu akıllı ev sistemi konusunda Xiao... Mesaja git »
Arkadaşlar yeni aldığım cihazı “ağ bağlantısı bulunamadı” hatası yüzünden iade ediyorum. Cihaz internete bağlı iken YouTube videolarını açmıyor. S... Mesaja git »
arkadaşlar, bende alarak aranıza katıldım. şimdi yardıma ihtiyacım var; bana özelden kodi için İPTV yardımı yapabilecek arkadaşa ihtiyacım var, bu ... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Xiaomi markası hayranı olarak bu cihazı alıp izlenimlerimi size anlatmak istedim. Ayrıca bu ürün ile beraber Xgimi H1 Led ( 30.000 saat ) Projeksiyon ... Mesaja git »
Arkadaşları

ScORphY

sunsea78

AlbertEinstein

kral25
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078