Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bubora
Gerçek AdBurak BORA
Doğum Tarihi14 Ağustos ****
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FIFA 18 [PC ANA KONU] 2. UPDATE (HOTFİX) YAYINLANDI !!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
FIFA 18 PC SİSTEM GEREKSİNİMLERİ DİRECTX 12 MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ İS: Windows 10 - 64-Bit İşlemci: Intel i3 6300T veya eşdeğeri (5,19... Mesaja git »
DrOyun - Middle Earth Shadow Of War Çıktı - Özel fiyatı ile sizlerle. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
www.droyun.com ---- Herkese Tekrardan Selamlar Donanım Haber Üyeleri! Öncelike kendimi tanıtmama izin verin ismim Serhan Özbek DrOyun takımının So... Mesaja git »
Çekiliş ile 6 Aylık 3 tane SPOTIFY Premium Veriyorum! [AÇIKLANDI] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
SonEdit: Sitedeki problem çözülmüş, sonuçlar sitede açıklanmış. Kazanan arkadaşlar pm atsın. Yönetimden gerekli izinler alındı. Çekiliş sonucu pa... Mesaja git »
Çekiliş ile 6 Aylık 3 tane SPOTIFY Premium Veriyorum! [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ekleyebilirsin. Teşekkürler.... Mesaja git »
Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
GÜNCELLEME: DUYURU : (03.10.2017) İLK UPDATE GELDİ 931MB ÖNEMLİ DUYURU : ORİGİN ÜZERİNDEN DOWNLOAD BUTONU AÇILDI !!! DUYURU: (29.09.2017) HERKES CEBİ... Mesaja git »
♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ Dortmund 1-3 Real Madrid ♛ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
http://store.donanimhaber.com/d0/93/42/d093426532400c5a42a1ad20e6141b80.png http://store.donanimhaber.com/13/4d/b8/134db81342e4efd6c040bfee4e92510e.... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun :) Ürünler geçen hafta elime ulaştı fakat daha yeni fırsatım oldu yazmak için. Dior Homme Eau ile başlarsak da... Mesaja git »
İKİNCİ EL CEP TELEFONU SATIN ALIRKEN SATIŞ SÖZLEŞMESİ YAPMANIN ÖNEMİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
19 ay önce fatura sahibinden bir aylık lg g4 satın aldım.alırken satış sözleşmesi yaptık ve fatura sahibinin kimlik fotokopisini de satış sözleşmesine... Mesaja git »
::: TOMORROWLAND 2017 ::: (Etkinlik tamamlandı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Konu en iyi masaüstü sürümde görüntülenir. Yıllardır Belçika'da yapılan dünyaca ünlü elektronik müzik etkinliği Tomorrowlan... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Tablet
Asus
Notebook
Lenovo
Fotoğraf Ekipmanları
Pentax
Basketbol
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.110