Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bubora
Gerçek AdBurak BORA
Doğum Tarihi14 Ağustos ****
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 17 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Katılım Bitmiştir. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ben de beklemeyi düşünüyorum. Yani içimdeki ses bekleyip görmem gerektiğini söylüyor. BERA holding olduğu için çok çeşitli sektörlerde yer alıyor. 8 t... Mesaja git »
BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Teşekkürler. Dediğim gibi öyle ilgimi çektiği için girdim. Zamanla öğrenirim bazı şeyleri. Ayrıca yaşayıp da öğrenilecek şeyler de var. Şuan ki durumu... Mesaja git »
Bilgilendirme için teşekkürler.... Mesaja git »
Teşekkürler. Durumu anladım sanırım. Dediğim gibi borsa hakkında bilgim olmamasına rağmen öyle 3-5 kazanırım zevk alırım diye giriştim bu işe :) Şuan ... Mesaja git »
Herkese merhabalar. Hayatımda ilk defa borsaya merak salıp ufaktan girdim. Tabi öğrenci olduğum için 1000 TL gibi ufak bir rakam ile başladım. Amacım ... Mesaja git »
wheel stand pro 2017 satış türkiye başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Wheel stand pro almayan kalmasın !! Son Ürünler wheel stand pro profesyonel direksiyon standı Katla kaldır 600 tl yerine sadece 350 tl kargo bizd... Mesaja git »
(ÇOK YAKINDA) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Kart gelmeden limit artışında bulunduk bakalım vereceklermi incelemede yarın arayıp teyit edebilirler ??... Mesaja git »
Atv'nin vatandaşla dalga geçen haberi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Borsa takip Anlık ( Canlı - 15 dakika gecikmesiz ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
Borsayı anlık olarak, internetten takip edeceğim. ücretsiz bir internet sitesi varmıdır. ?... Mesaja git »
Arkadaşları

garuda
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılmıştır !!! Pentax K20D+18-55 mm+Lowepro Çanta+Toshiba 4 GB Kart
Alıcı: garuda
Tarih: 18 Kasım 2017; 15:17:57
Yorum
SORUNSUZ teremiz ürün ne söylendiyse aynı şekilde geldi. teşekkürler
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Tablet
Asus
Notebook
Lenovo
Fotoğraf Ekipmanları
Pentax
Basketbol
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125