Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bubora
Gerçek AdBurak BORA
Doğum Tarihi14 Ağustos ****
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
♛ Real Madrid C.F. ♛ LL[33] UCL[12] USC[4] SSC[10] / RM 5-1 FCB ♛ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
JAMES DONKEY GAMING MOUSE VE KLAVYELERDE AĞUSTOS İNDİRİMİ + ÇEKİLİŞ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
James Donkey markalı gaming mouse ve klavyelerde Ağustos ayına özel fırsatlarımızı kaçırmayın. 39 TL'den başlayan gaming mouse ve 189 TL'den b... Mesaja git »
#JamesDonkeyİleÖzgürOl... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun :) Ürünler geçen hafta elime ulaştı fakat daha yeni fırsatım oldu yazmak için. Dior Homme Eau ile başlarsak da... Mesaja git »
İKİNCİ EL CEP TELEFONU SATIN ALIRKEN SATIŞ SÖZLEŞMESİ YAPMANIN ÖNEMİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
19 ay önce fatura sahibinden bir aylık lg g4 satın aldım.alırken satış sözleşmesi yaptık ve fatura sahibinin kimlik fotokopisini de satış sözleşmesine... Mesaja git »
::: TOMORROWLAND 2017 ::: (Etkinlik tamamlandı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Konu en iyi masaüstü sürümde görüntülenir. Yıllardır Belçika'da yapılan dünyaca ünlü elektronik müzik etkinliği Tomorrowlan... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2.2.0 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 gün önce)
Hocam sizin paylaştığınız ios 11 resmini görünce ben de merak edip indirdim. Yalnız aynı hatayı ben de alıyordum. Heryer de designer üyeliği falan diy... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhaba Arkadaşlar; Konusu vardıda ben mi görmedim bilmiyorum. Öyle bir durum varsa konu silinebilir. Xiaomi Mi6 ürünü gittigidiyor üzerinde satışa çı... Mesaja git »
.::ULTRA MUSIC FESTIVAL - EUROPE 2017::. 14-15-16 Temmuz 2017 (Setler eklenecek) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Dünya çapında tur halinde düzenlenen ve en büyüğü her yıl ilkbaharda Miami'de gerçekleşen Elektronik Müzik etkinliği Ultra Music Festival bu yaz y... Mesaja git »
KİLO VERDİRİCİ VE VÜCUDU ŞEKLE SOKAN P90X PROGRAMI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhabalar. 1.70 boyunda ve 66 kiloyum. Kilom normal sayılır çünkü ideal kilom 64-65 falan. Ancak karın bölgemdeki yağ oranını iyice azaltmak istiyoru... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Tablet
Asus
Notebook
Lenovo
Fotoğraf Ekipmanları
Pentax
Basketbol
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125