Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bubora
Gerçek AdBurak BORA
Doğum Tarihi14 Ağustos ****
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Taylandlı Kız Arkadaşım 41 Yaşında Çıktı [GÜNCELLENDİ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
3 aydır muhabbetimiz vardı, Rabbimde nasıl yaratmışsa bu Asyalılar hiç göstermiyor.Az önce 41 yaşında olduğunu söyledi(daha önce hiç evlenmedi ve kend... Mesaja git »
İDDAA İPTAL OLDU TARKAN ALBÜM ÇIKTI rekor kırmazsa yemek ısmarlıyorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
Tarkan bu yıl yeni pop albümü çıkaracak .Bence çıkardığı en iyi albümlerden biri olacak Teaser yayınlandı . Albüm 15.06.2017 de çıkıyor . İdda ya 01.1... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Banada aynı teklifi yaptılar ve kabul etmiştim geçen gün. Bu 12 ay boyunca 2 gb hediye gelince dediğiniz olay nedir acaba bilgi verebilir misiniz?... Mesaja git »
Günaydınlar. Hayır o site üzerinden yapmadım. Herşeyi anlaştıktan sonra satıcı bana ödeme yapacağım Dhgate sitesi linkini verdi. Ordan girip satın alm... Mesaja git »
FIFA-18 TOPLU CD KEY ALIMI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
[b]İnşallah hem avrupada başarılı, hem sezon sonunda 4. yıldızı takacağımız bir sezon olacak. Yeni sezonun tüm Fenerbahçelilere kupalarla dolu ve hay... Mesaja git »
DİGİTURK YENİ PAKET SİSTEMİ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Nasıl oluyor neden öyle ki? Bununla ilgili bir açıklama var mı? Ben hiç ihtiyacım olmamasına rağmen belgesel kanalları ve premier lig için almayı düş... Mesaja git »
DİGİTURK YENİ PAKET SİSTEMİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
1.AİLENİN YILDIZI Keyif paketi kapsamında Giriş paketi,belgesel,paketi,sporsever,çocuk,PTT. 1.lig ve Premier Lig,Formula F1,Motogp,ATP,Bundesliga, müs... Mesaja git »
DİGİTURK YENİ PAKET SİSTEMİ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Merhabalar. Kredi kartı kampanyasından bayilere gidip mi yararlanılıyor ve herhangi bir süresi var mı yoksa Temmuz ayında gitsem yararlanabilir miyim?... Mesaja git »
FIFA-18 TOPLU CD KEY ALIMI başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Eğer iyi organize olunur ve sonuca ulaşılırsa toplu alıma ben de katılırım. Tabiki tamamen güvenilir şartlar altında olursa yani keyi alacağımız site ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Tablet
Asus
Notebook
Lenovo
Fotoğraf Ekipmanları
Pentax
Basketbol
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.090