Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bubora
Gerçek AdBurak BORA
Doğum Tarihi14 Ağustos ****
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 26 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SEİKO SAATLERİ HAKKINDA HERŞEY BURADA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Donanımhaber'de nihayet saatseverlerede ait bi forum açıldı. Seiko Velatura SRH005P kinetic direct driver sahibi olarak seiko forumunu ben açmak isted... Mesaja git »
[Ana Konu] Asus ROG GL502VE (1050Ti, 7300HQ, 256 gb) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Konu açan olmadı konuyu ben açıyorum sizler devam ettirin. Laptopu bir yakınıma aldık, ben kurulumları yapıp biraz da inceleme imkanı buldum. 3500 li... Mesaja git »
Türk Telekom' a Saldırı Düzenlemenin Eşiğindeyim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Sustum sustum, bugün artık patlamanın eşiğine geldim. 1 yıl önce annemi kaybettik. Evin internetinin otomatik ödeme talimatı annemin kartının üzerinde... Mesaja git »
TYT MATEMATİK DENEMELERİNİ SİZİN İÇİN TOPARLADIM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
İyi akşamlar arkadaşlar. her foruma girdiğim zaman önüme illaki 5-10 konu deneme önerisi isteyen arkadaş görüyorum buna rastlamaktan sıkıldım sizin iç... Mesaja git »
Cepteteb 100 tl alışverişe 20 tl indirim 27.01.2018 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
Şu mesaj geldi Kampanya: Degerli musterimiz banka kartiniz ile 22 Ocak-28 Subat 2018 arasi toplamda yapacaginiz 100TL ve uzeri alisverisinize 20TL ind... Mesaja git »
alınık nokia n91 n85 n86 8mp başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
teiz tamir görmemiş nokia n91 4gb (8gb ile ilgilenmiyorum) n85 ve n86 8gb temiz mümkünse kutulu aparatlı olursa sevinirim satan arkadaşlar ulaşsın lüt... Mesaja git »
LENOVO Legion Y520 i7-7700HQ YANIYORRRRR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Sanırım bir hata mevcut, bu fiyattan gönderirler mi? 1609 tl Düzenleme: Ekran görüntülerinide paylaşayım; Normalde gece kuşu kampanyasında bu kad... Mesaja git »
EVREN-UZAYLILAR İLE İLGİLİ YAŞANMIŞ OLAYLAR-TEORİLER [SSLİ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Her gün videolar izliyorum.Uzaylıların varolduğu su götürmez bir gerçek. Şu videoyu izleyerek ne kadar büyük bir kainatta yaşıyoruz,koskoca evrende ... Mesaja git »
Karışık dün kargoya verildi bugün geldi. Özellikle adrese teslim değil şubeden teslim istedim ptt nin dağıtımına güvenmediğim için. Ptt şubesi evime 5... Mesaja git »
Fıstık siparişinin iptali için mail attım ve karışıktan 1 kilo sipariş verdim. Gönül ister fıstık da kalsın iptal etmeyeyim ama öğrenci olduğum için 7... Mesaja git »
Arkadaşları

garuda
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılmıştır !!! Pentax K20D+18-55 mm+Lowepro Çanta+Toshiba 4 GB Kart
Alıcı: garuda
Tarih: 18 Kasım 2017; 15:17:57
Yorum
SORUNSUZ teremiz ürün ne söylendiyse aynı şekilde geldi. teşekkürler
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Tablet
Asus
Notebook
Lenovo
Fotoğraf Ekipmanları
Pentax
Basketbol
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.120