Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Styric
Gerçek AdMehmet Serkan Doğan
Doğum Tarihi17 Mart ****
KonumKonya, Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 257
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Antalyada İçki Yasağı :( başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Namaz kılanların ülkeye ne kadar zarar verdiğini sizler daha iyi bilirsiniz. Kusura bakmayın. İçkiyi değil çevreye zarar verene yaptırım yapacaksın ağ... Mesaja git »
3 ay sonrasına gün veriyor diye hastanede devrim yaptık sanıyorlar..... Mesaja git »
Asgari Ücretle Çalışmak Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
30 yaşındayım 7 yıldır aynı yerdeyim. Asgari ücretin üstünü daha göremedim. Bizde insanız deyince beğenmiyorsan kapı orada işsiz çok cümlesi karşınıza... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
1 Adet alınacaktır. 10 TL'den verecek var ise PM lütfen.... Mesaja git »
Düşünsenize ayda 10 bin TL kazanıyorsunuz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ben ben. 7 yıldır asgari ücretin üstünü görmedim. Köleyim tam anlamı ile.... Mesaja git »
SONY - 60W605B VS LG - 58UH635V başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
[b]Teşekkür ederim arkadaşlar, sony'yi almadım ama satıcı ben bakarken teşhir yazmamıştı bana sıfır kutusunda demişti. Tercihim lg'den yana olacak ama... Mesaja git »
****BOSCH CONDENS 2500W**** başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hiç kombi kullanmadığım için bir bilgimde yoktu ne yazık ki. Isıtma ve sıcak suyu devre dışı bırakabiliyoruz doğru mudur ? Kurcaladım ama çok çözemed... Mesaja git »
****BOSCH CONDENS 2500W**** başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba, bütün kış don korumada çalıştırdım. Dün gidip kombiyi şalterden elektrikten kapattım. Bir sakıncası yoktur değil mi ? Boş çünkü. Yaz moduna a... Mesaja git »
CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM.... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tavanda kablo kanalı ile yerleştirildi. Merdivensiz çok güç ulaşmak. Ama yinede bi bakmaya çalışacağım. Buat kutu tarafını mı demek istediniz hocam ?... Mesaja git »
CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM.... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba, 2 katlı apartmanın içinde ki dome kameranın birisi no signal hatası veriyor. Dvrye gelen kablolara mı bakmak lazım ? 4-5 aydırr sorunsuz çalı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Gül ve dünya seninle gülsün. Ağla ama yalnız ağla..

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.172