Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Styric
Gerçek AdMehmet Serkan Doğan
Doğum Tarihi17 Mart ****
KonumKonya, Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 260
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
****BOSCH CONDENS 2500W**** başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Merhaba, 12 ay önce almıştım montajı falan yapıldı her şey hazırdı ama biz daha eve yeni taşındık ve kullanmaya başladık. Ne yalan söylim 30 yaşındayı... Mesaja git »
Fazlasını neden kazanmak için uğraşıyor ise o yüzden.... Mesaja git »
Saçma bir cevap, 1400 TL de yetiyor ne diye fazlasını kazanacağım diye uğraşıyor o zaman. Hayat yaşamak için vardır, parada yemek için. Varsa çatır ça... Mesaja git »
ALMANYA'DA KİLOLARCA,TÜRKİYE'DE GRAMLA !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Orada yaşayıp ta uyanıklığı bize mi öğretiyorsun ? uyanık olan türkiyede yaşamaz zaten. Her yerin herkesin bir sıkıntısı var. Bunun bir alternatifi yo... Mesaja git »
ALMANYA'DA KİLOLARCA,TÜRKİYE'DE GRAMLA !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
soru açık, 900 euro ile 2 kişi sosyal yaşam ve kıyafet yönünde çok mu geride yaşar ?... Mesaja git »
Şimdi ben asgari ücreti tam bilemiyorum 1500 küsür gözüküyor nette onunla yola çıkıcam. 2 kişiyi ele almış durumdayız 1000 KİRA 120 GAZ ELEKTRİK 200 ... Mesaja git »
Küçük dış üniteli klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynı durum bende de var, Küçük dış üniteli klima tavsiyelerine açığım.... Mesaja git »
Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba merak ettiğim bir konu var, örneğin 20 bin tl lik bir kredi kartı var. Ve bu 15 bin tl geldi. Asgarisi de 6 bin küsür. Asgari ödeme yapılırsa ... Mesaja git »
Merhaba, yeni şanzıman sanırım 2013ler, dct idi galiba. Yakıtı çok kafanıza takmayın bence. Arabalar çok yakmıyor, yakıt pahalı. Kazasız sürüşler.... Mesaja git »
Yoksa siz daha evde misiniz? SS'li başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Millet hayatını yaşıyor sen dh ye kendini kanıtlamaya çalışıyorsun.. Çok imrendim gerçekten.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Gül ve dünya seninle gülsün. Ağla ama yalnız ağla..

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.195