Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Styric
Gerçek AdMehmet Serkan Doğan
Doğum Tarihi17 Mart ****
KonumKonya, Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 260
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Copa touch line klima incelemem. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aynı durumdayız bende sadece yazın 3-4 ay kullanacağım Konya'da ikamet ediyorum. Benim için de yeterli gözüküyor. Bütçem'de kısıtlı gerçekten. en büyü... Mesaja git »
Copa touch line klima incelemem. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bende lg titan 12lik bakıyorumda ciddi fiyat farkı var. Saydığınız özellikler çok iyi gerçekten. Verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkür ederim.... Mesaja git »
Copa touch line klima incelemem. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Merhaba, güzel gibi duruyor ama biraz ses seviyesi yüksek gibi. İncelemeleri yapıp bilgi verirseniz sevinirim. Fiyatı duyunca benimde kanım ısındı. :)... Mesaja git »
Yerli araba 100bin lira olursa başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sadece seçim zamanı çalıştıkları için olabilir mi :)10 15 seçim sonra belki yapılır araba. İsteseler kralı yapılır. Zaten yapılıyor da ama yabancı ser... Mesaja git »
selanik çıktı ya la,... Mesaja git »
Mitsubishi klima kararsiz kaldım başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
18 gereksiz olur, 21 m2 için 14'lük güzel olur. Sf serisi iyidir.... Mesaja git »
13 tane marketi olan adamın hesaba bakar mısın.. Adamda haklı paranız değersiz demesi daha net olurdu. Eklemediği tek şey sizde 1404 tl bizde 6300 tl... Mesaja git »
Avrupa ülkelerinde bulundum ama hiç ingiltereye gitmedim. Vize vermeyeceğini düşündüm hep. Hayat hiç bir yerde kolay değil. Konya'da yaşayan bir birey... Mesaja git »
O zaman dünya ile yarışıyoruz bilmem neyiz diye ağlamayacaksınız. Biz bitik durumdayız. Hiç bir şey üretmiyoruz her şeyi hazır alıp tüketiyoruz bizde ... Mesaja git »
Ölü fiyatı olsa dahi 2 katı olsun yine de bu saçma durumu kurtarmıyor. Dünyada ki çay üretim merkezi biziz. Kendi topraklarımızda kendi malımız için d... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Gül ve dünya seninle gülsün. Ağla ama yalnız ağla..

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.227