Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TiBeTTo
Gerçek AdTibet G.
Doğum Tarihi19 Haziran ****
Meslekweb tasarım ve programlama
KonumAntalya,Konyaaltı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaşlar gerçekten bu oyunu denemek istiyorum. Elinde beta kodu olan varsa gönderebilir mi? Gerekirse cüzi bir ücret karşılığında da alabilirim. Ge... Mesaja git »
Rimworld Türkçe Yama [Alpha17] [24.05.2017] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Hocam eline sağlık, fakat link kırık galiba açamdım bir türlü. ... Mesaja git »
This Is the Police Türkçe Yama (İstek) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Valla ne muhteşem olur. ... Mesaja git »
Rimworld Türkçe Yama [Alpha17] [24.05.2017] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Çeviri için çok teşekkürler. Sayenizde oynayabiliyorum oyunu. ... Mesaja git »
LOGITECH DESTEK KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Arkadaşkar bende g610 almayı düşünüyorum, logitech destekten yaklaşık 5 kere sormama rağmen cevap alamadım tr karakter gönderiyor musunuz diye? Son gü... Mesaja git »
ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Teşekkürler, o zaman şansımı deneyeyim bende mail yoluyla. ... Mesaja git »
ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Telefonu var mı, özelden atabilir misiniz? ... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba; Yaklaşık 2 oneplus one kullanıcısıyım. Telefonumdan her zaman memnundum. Fakat son 6 aydır yaşadığım bir problem var ve artık ... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Çok iyi fırsatta, beni korkutan TR karakterlerin olmaması. İşim gereği çok yazı yazıyorum, razer acaba bi güzellik yapıp gönderir mi? ... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Bir önceki sene mouse halletmiştim. Razer aldım. SSD yi de daha önceki sene hallettim. Tek eksik klavye kaldı. Onu da bu sene halledersem 10 n... Mesaja git »
Arkadaşları

MühendisMurat
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Dizlerimin Üzerinde Yaşamaktansa, Ayaklarımın Üstünde Ölmeyi Tercih Ederim..."Che

Antalya Web Tasarım
www.tibetguler.com
Hakkında
"Dizlerimin Üzerinde Yaşamaktansa, Ayaklarımın Üstünde Ölmeyi Tercih Ederim..."Che

Antalya Web Tasarım
www.antalya.website

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125