Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cemcakmak
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Ataşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mart 2003
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bios'a erişemiyorum (eriştim) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Merhaba; Bios'unuz güncel mi? (en son 1D versiyonu görünüyor) İyi çalışmalar.... Mesaja git »
Bios'a erişemiyorum (eriştim) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Merhaba; Anakartınızın DVI veya HDMI çıkışlarını denediniz mi? İyi çalışmalar.... Mesaja git »
İstediğimiz ip ile bağlanmak başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Merhaba; Ofisinize (pansiyon) VPN ile bağlanıp gerekli ayarları yaparak internete ofisten bağlanıyormuş gibi statik ip'niz ile heryerden EMG sitesi... Mesaja git »
Routerdaki USB bağlantısı ne iş yapar. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Merhaba; Bu tip bir ürün işinizi görür mü? http://www.airties.com.tr/products/wap/Air4443 http://www.hepsiburada.com/airties-air-4443-300-mbp... Mesaja git »
HUB Bağlantı Noktasında Güç Yüklenmesi Hatası başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Merhaba; Umarım sorunun yazılımsaldır. USB donanımlarının gereğinden fazla güç çektiği durumlarda karşılaşılan bir problemi yaşıyorsunuz. Önceli... Mesaja git »
Merhaba; Yukarıdaki yazımı yanlış anlamış olmalısınız. Netmaster modemi bridge mode' a almayacaksınız; bu modem sadece kablolu olarak internet e... Mesaja git »
Modem ve iki tekrarlayıcı (Point to Point) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Merhaba; Gizli SSID ye pek güvenmemelisin. İyi çalışmalar.... Mesaja git »
Sunucu uzak bağlantı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Merhaba; Remote servisleri kontrol ettiniz mi? Güncellemelerden sonra nadir de olsa çalışmaya biliyor) İyi çalışmalar.... Mesaja git »
Sunucu uzak bağlantı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Merhaba; VM platformunuz nedir? (Vmware, HyperT, vb) Sunucunuz nedir? (Windowsxxxx Server) İyi çalışmalar.... Mesaja git »
RJ11, RJ45 yerine kullanilabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Merhaba; Ethernet 100Mb data için 4 kablo yeterlidir. (modem-AP arası için uygundur) RJ45 konnektör bağlantısında 1 2 3 6 uçları karşılıklı aynı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.084