Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cemcakmak
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Ataşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mart 2003
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HATA SSCKbdHK başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Merhaba; Samsung Easy Support Center ile ilgili bir program sanırım Program Ekle/Kaldırdan çözebilirsiniz. Kolay gelsin.... Mesaja git »
Axcess Wireless Controller (PS-33002) Driver CD'si başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Merhaba; Burayı bir incele; Birde burası var ama bu ürüne PS-3002 diyor! Kolay gelsin...... Mesaja git »
word den anlayan yardım lütfen acil !! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Merhaba; Biçim Boyacısı' nı kullanabilirsin.. Kalay gelsin.... Mesaja git »
Yardım ricam / Chrome Otomatik sekme açması başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Merhaba; Aşağıdaki link işini görecektir. Kolay gelsin.... Mesaja git »
Sunucu kurmak.!!-Basit bir sunucu. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Merhaba; Sunucular konusunda bilgi istiyorsun ve bir yerden başlamak lazım ancak 2 haftadır açtığın konuya hiç mesaj yazmamışsın! İlk adım; bir Hos... Mesaja git »
Uzakdaki modeme baglanmak (nasil yapacagim?) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Merhaba; Evet bir VPN bağlantıya ihtiyacınız var. Donanımsal VPN; modemler arası kurulur ama uydunet modemlerde bilgiğim kadarı ile VPN yok sanırım yi... Mesaja git »
Modemi resetledim ama fabrika şifresini unuttum! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Merhaba; Belki de "Lodos Denizcisi" arkadaşın söylediği gibidir.... Mesaja git »
SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Haklısınız galiba; "Siz sorun TP_link size yeni bir modem aldırsın"... Mesaja git »
Intel I3 7100 den I5 7400 e geçmek başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Merhaba; Anakartınız destekliyor ise ve makul fiyatlı bulabilirseniz aşağıdaki karşılaştırmayı bir düşünün. Kolyagelsin.... Mesaja git »
Bırakın konunun yanlış yere açıldığını; başlığınızdaki telefon numaralanızı bile doğru yazamazken birde sizden teknik hizmet alacak kişileri bir düşün... Mesaja git »
Arkadaşları

umix353
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078