Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TwiNChiL
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 691
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LG V30 PLUS 128GB 2797 TL (HEPSIBURADA) FIYAT HATASI İÇERİR başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
https://www.amazon.com.tr/dp/B07C9W1Q7S/ref=asc_df_B07C9W1Q7S58073160/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07C9W1Q7S&linkCode=asn Burdada o... Mesaja git »
Bende dun yedim tereyagli fistikli baklavayi begenmedik oyle agam gibi firmalardaki gibi çıtır çıtırliktan uzak oldukca yumusakti antep sarma daha iyi... Mesaja git »
SAMSUNG’TAN BEYAZ EŞYA ALANA AKILLI TELEFON HEDİYE başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ankastre set buzdolabi alinacak profilo siemens dusunuyorduk samsung nasildir?... Mesaja git »
Bluetooth Kulaklık Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Arkadaslar kafa üstü kulaklik ariyorum ama buyuk model lazim kafa buyuk olunca kulaklarda buyuk.. ne onerirsiniz? 600 e kadar verebilirim temiz guzel ... Mesaja git »
Bluetooth Kulaklık Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam boyun olarak nasil? Kafamiz biraz buyuk cok ufak kalirmi? Ayrica pcye baglanirmi bluetooth ile?... Mesaja git »
Acer 5943G model laptop bluetooth kulaklik konusunu başlattı (11 gün önce)
Elimde bu pc var bluetooth kulaklik alsam eşlestirebilirmiyim??... Mesaja git »
Audio-Technica ATH-M30x başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Guncel... Mesaja git »
Audio-Technica ATH-M30x konusunu başlattı (13 gün önce)
Arkadaslar evde muzik dizi film izlemek icin bu urunu begendim sizce isimi gorurmu? Laptoptan dinleyecegim temiz ses alsam yeterli... Mesaja git »
Acer Aspire Ethos 5943G Ati 5850 İçin DESTEK... başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Arkadslar bende bu pc var buna blueotooth kulaklik alsam calisirmi??... Mesaja git »
BOSCH WAW28760TR Active Oxygen Tanıtım ve İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Arkadaslar yaklasik 1 yildir bu urunu kullaniyoruz memnunuz ancak bir sorun var yikama programlarinda sure ekraninda tutarsizliklar oluyor mesela biti... Mesaja git »
Arkadaşları

MUTAF

JaSoN_

mehmet328

kedimi kestim

Config

sambaras

ysertac

Plunder

oguzhan1989
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172