Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
S R T
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi27 Ekim 1988
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları16
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
herkeseiyi geceler. amiensdeki mucadele cok iyiydi, super geri geldik... Mesaja git »
çok geçmiş olsun. en yakın zamanda umarım sağlığınıza kavuşursunuz, beraber oynarız.... Mesaja git »
cok tesekkur ederim, saolun. ben de kulakligi takinca her sey hallolacak zannediyorum... Mesaja git »
bir el oynayayim diye girdim, yine cikamadim sabah ise nasil gitcem bilmiyorum. bir sey sormak istiyorum ben bu chat isini beceremedim. ne yapt... Mesaja git »
arkadaşlar kusura bakmayın. konuyu biraz dağıttım, özür dilerim. amacım daha iyi şartlarda oyun oynamanız içindi. hocam kabloyu elektirikçiden alma ta... Mesaja git »
hocam vortex al, pişman olmazsın. takacağın stick ne kadar uzun olursa o kadar iyi, ama ideali yaklaşık 0,5 cm. aklında soru işareti varsa şöyle bir y... Mesaja git »
hocam ben fps freek vortex modelini kullanıyorum. paketten 2 tane sticks çıkıyor. sol analoga takmadım. hızlı koşmak istersem uzun bir şeye basmak bir... Mesaja git »
çok teşekkür ederim, saolun. sahibinden,gg,n11 gibi platformlarda 50-60 tl bandında satıyorlar. onlarda attığım aliexpress linkinden alıyor. 5-6 dolar... Mesaja git »
arkadaşlar merhaba 2 gündür giremiyorum. bu gece herkes bilenmiş, işi gücü bırakıp aranıza katılmaya çalışacağım. iyi bir oyun deneyimi için ken... Mesaja git »
guzel haber kendi sahsi fikrimdir verdun, vaux gibi tanksiz-ucaksiz mapler daha zevkli oluyor. ozellikle vaux kim kime dum dum... Mesaja git »
Arkadaşları

bytepire

Kunter

BJK

ExSeLaNS

Gojira

smd

Riq88

Stephie

synaX:Lecter

JaSoN_

Müşkilpesend

nightmare_night36

Speed Style

s.h.a.

berk_in

HayatDevamEdiyor
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
psn: mustafakutupoglu
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS3
Takım
Beşiktaş
Motosiklet
Honda

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156