Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Fistan
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi11 Nisan ****
Konumİstanbul,Şile
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Şubat 2003
2. el mesaj sayısı: 1358
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Samsung SyncMaster 997MB 19" CRT konusunu başlattı (8 gün önce)
Yılların eskitemediği, kendi sınıfındaki en iyi ekranlardan biridir. Flat yani düz CRT olan monitör, bugün halen birçok LCD panelden daha iyi bir görü... Mesaja git »
Sıfır Gibi Asus Dual 4GB RX580 > 1000 konusunu başlattı (8 gün önce)
Hepsiburada kasım 2018 faturalı, halihazırda kullanmakta olduğum ekran kartımı satışa açıyorum. Direkt satış için fiyatım 1200 >1000. Takas sadec... Mesaja git »
Samsung SyncMaster 997MB 19" CRT başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Ben teşekkür ederim... Mesaja git »
Sıfır Gibi Asus Dual 4GB RX580 > 1000 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yanıt size değildi, keza akakçedeki fiyatları emsal gösteren siz değilsiniz. Belirtmek gerekirse HB linkini, kartı incelemek isteyen arkadaşlar için e... Mesaja git »
Sıfır Gibi Asus Dual 4GB RX580 > 1000 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhabalar, akakçedeki fiyatlar, özellikle N11 sitesindekiler genelde yanıltıcı olabiliyor. Mesela merak edip ilk birkaç tanesine baktım, hepsi kullan... Mesaja git »
MSI 4GB GTX 1050TI OC (satıldı) konusunu başlattı (bir ay önce)
Hepsiburada Nisan 2017 tarihli kartım satılıktır. Ortalama 1.5 yıl daha garantisi devam etmektedir. Kesinlikle sorunsuz ve temiz kullanılmış bir üründ... Mesaja git »
MSI 4GB GTX 1050TI OC (satıldı) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teşekkürler, bilgim dahilinde forumdaki en uygun kartı satıyorum. Hayırlısı... Mesaja git »
Giga P35 + Intel E6850 + 2x2GB OCZ (satıldı) konusunu başlattı (bir ay önce)
Gigabyte GAP35-DS3R anakart , Intel E6850 işlemci ve 2x2GB OCZ Platium 800Mhz dan oluşan set satılıktır. Parçaların çalışmasında bir problem bulunmama... Mesaja git »
HD 5850 (satıldı) konusunu başlattı (2 ay önce)
Eksen bilgisayardan ocak 2011 tarihli kartım, 2017 nisana kadar aktif olarak kullanılmış, sonrasında yedek kart olarak bekletilmiştir. Kartın fiziksel... Mesaja git »
MSI 4GB GTX 1050TI OC (satıldı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kart PC den sökülmüş ve resimleri ilk mesaja eklenmiştir. Kutusunda yeni sahibini beklemektedir.... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

Dartagnan

Pcdunyasi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: MSI 4GB GTX 1050TI OC (satıldı)
Alıcı: Jack Martin
Tarih: 15 Aralık 2018; 16:19:14
Yorum
Ürün sorunsuzca elime ulaştı. Kargo paketlemesi çok iyiydi ve Ömer Bey her aşamada titizlikle yardımcı oldu. Kendisine her daim güvenebilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Giga P35 + Intel E6850 + 2x2GB OCZ (satıldı)
Alıcı: aemless
Tarih: 11 Aralık 2018; 19:36:03
Yorum
teşekkürler
İmza
Wizard: Your magic is strong.
Knight: Yes. I can kill with a single word. I can hurl a ball of fire into the midst of my enemies. I rule a squadron of skeletal warriors, which can destroy by touch alone. I can raise a wall of ice to protect those i serve. The invisible is discernible to my eyes. Ordinary magic spells crumble in my presence.
Wizard: ...
Knight: But i bow in the presence of a master
Hakkında
C288FBE0244941E48802BDFB7526FD7D.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.105