Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ohayyam
Gerçek AdOmer
Doğum Tarihi13 Mayıs ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2016 Renault Talisman (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Daha önce otoban yapımında çalışan bir arkadaşımın söylediğine göre sorun muhtemelen Trafik işaret levhalarında kullanılan boyanın kalitesi ile ilgili... Mesaja git »
2017 Renault Megane Sedan (ANA KONU) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 sa. önce)
OYAK Renaul... Mesaja git »
2016 Renault Talisman (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Garanti olayı yüzünden zaten yetkili servis yapacak, dışarıda yaptırmak aklımın ucundan bile geçmedi. Renault müşteri hizmetleri BOSE ses sisteminin a... Mesaja git »
2016 Renault Talisman (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Mais serviste aracım kontrol edildi ve sistemin aracımda oldugu vede aktif oldugu söylenmesine rağmen deneme turunda 33km yol gitmelerine rağmen o işa... Mesaja git »
2016 Renault Talisman (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Aracının ekranın da yada heads up displayde aşağıdaki fotodaki gibi hiç trafik işareti gören oldu mu ? Trafik işareti algılama ... Mesaja git »
2016 Renault Talisman (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Renault Talisman manufacturing at Douai plant https://www.youtube.com/watch?v=bu0zjEbCy2w... Mesaja git »
Dediğim gibi eşim araçta denedi, ben videodan izledim, motor sesini hiç duyamadım ben. Eşim Motor sesinde değişme yok aynı dedi. Neyse izine gelince b... Mesaja git »
Hayırlı olsun şimdiden. Aracını alırken öncelikle hem içten hem dıştan aracını dikkatlice kontrol etmen ve burada paylaşılan sorunların aracında olup ... Mesaja git »
Yurtdışında oldugum için az önce kamera görüştüğüm eşim ile birlikte kontrol ettik. En son izinde iken serviste verisyon yükseltilmişti ama 803 e yüks... Mesaja git »
Sport moddaki ses bozukluğu RLink güncellemesinden sonra da devam ediyor mu ? Öncesinde de varmıydı ? Aracınızda normal müzik dinlerken de müzik sesi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Talisman 1.6 Icon 160HP
Monster Tulpar T7 V5.x
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Notebook
Monster

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125