Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
esomer
Gerçek Adömer kutlu
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Elantra elite dizel otomatik 90.700 iyi mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba bildiğiniz gibi hyundai elentra ve kia cerato ikiz araçlar. Aynı motor, şanzıman vs. Aralarında ufak tefek donanım ve tasarım farkları var sa... Mesaja git »
Kia Cerato Concept Plus başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eskişehir'den geçen hafta 89 bine aldım (boya koruma hediyeli). Yenisiyle arasında ekran boyutu farkı ve navigasyon eksiği var sadece. Şimdilik (dah... Mesaja git »
benimki u052 modeli. Muhtemelen sizinki o bağlantıyla kolayca çalışacaktır.... Mesaja git »
Teşekkürler. Cosa telefonla kurulumuma yardım etti ve sorunu çözdüm çok şükür. Kombinin kullanım kılavuzunda termostat bağlantı paneli burası gösterdi... Mesaja git »
ODA TERMOSTATI SEÇİMİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhabalar, Kombim Buderus U-072 28K modeli ve RC10 oda termostatım var. Oda termostatımı cosa akıllı kombi kitiyle değiştirmek istedim. Ancak termos... Mesaja git »
Merhabalar, Kombim Buderus U-072 28K modeli ve RC10 oda termostatım var. Oda termostatımı cosa akıllı kombi kitiyle değiştirmek istedim. Ancak termos... Mesaja git »
Montajı başardım sanıyordum ama başaramamışım. Kombi kendi kazan sıcaklığında otomatik çalışıyomuş; cosa kontrol etmiyormuş. Kombinin termostat bağlan... Mesaja git »
Reset tuşunu, anahtar tuşunu; açma-kapama hepsini denedim ama hata kodu hep geri geliyor malesef.Fotoda görünmemiş yanıp sönen bi yazı olduğu için am... Mesaja git »
cosanın sitesinde uyumlu modeller arasında. Aslında çalışmasında hiçbir sorun yok şuanda cosadan gayet güzel yönetiyorum şuan kombiyi ama ekrandaki ha... Mesaja git »
Merhaba, cosa kitini aldım ve bugün kendim montajını yaptım. Buderus kombim var; zaten kendi oda termostatı vardı. Onu söküp yerine cosayı taktım. Ku... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094