Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
esomer
Gerçek Adömer kutlu
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
cepteteb hesabımızdaki parayı teb şubesinden çekebiliyor muyuz? Herhangi bir ücret-kesint yapıyorlar mı?. Hesabımdaki dolarları başka bir bankaya akta... Mesaja git »
İpad Pro 10.5 bir laptopun yerini tutabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Merhaba tamamen sizinle aynı durumdaydım. 2012 macbook air sahibiyim. Yeni macbook mu yoksa iPad pro mu gitgelleri sonunda klavyesiyle birlikte iPad p... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Elantra ile ile cerato ikiz araçlar ve c sınıfı. Sadece ufak tefek tasarım ve donanım farkları mevcut. Ve dediğiniz gibi elantra daha az donanıma sahi... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bende hem cerato concept plus var hem de audi a3 1.6 tdi var. Ceratoyu 88 e almıştım baharda, ondan 1 yıl önce aldığım audiye çok çok daha fazla para ... Mesaja git »
Kredi Kartı Kullanmayın ! başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Doğrusu kredi kartını cahilce kullanmayın olmalı bence. 20 yıldır kredi kartı kullanıyorum, çok faydalı bişey; kolay kolay vazgeçmem. artıları: *sür... Mesaja git »
1.2 ile 1.4 arasındaki fark nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
0.2... Mesaja git »
AKN kaldırıldı. TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Daha önceki yazılarımdan hatırlayanlar olabilir. Turknete aktivasyonumu yaptırabilene kadar nederedeyse kanser olacaktım. Onlarca telefon görüşmesi-ya... Mesaja git »
Dsmart Abonelik iptali için fax çektim. Aradılar ve dediler ki ”Üyelik iptali yerine paketinizi iptal edelim, böylece hiçbir ücret ödemeden normal kan... Mesaja git »
Sorunun çözülmesini geçtim. Her defasında arkadaşlar bugün szi arayacaklar demiş olmanıza rağmen bugüne kadar bir kez bile aranmadım. Artık ümidi kest... Mesaja git »
Sırf burda cevap yazan @Turknetdestek isimli hesap bile 2 defa bugün sizinle iletişime geçilecek dedi. Tabi her 2 defada da araayan soran olmadı. Hep ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.096